Mitai ir faktai apie vestuvinius žiedus

Skoningi vestuviniai žiedai nėra tik paprastas papuošalas. Tai yra simbolis, kuris parodo, kad du žmonės taip stipriai vienas kitą myli, kad nusprendė visą gyvenimą praleisti kartu. O kadangi šiuo metu žiedų pasirinkimas yra labai platus – kiekviena pora gali rasti variantą, kuris jiems labiausiai tinka.

Proginis žiedasGaliausiai – kiek kainuoja vestuvinis žiedas? Jo pasirinkimo gairės yra labai plačios, tad kiekvienas gali rasti jam tinkamą variantą. O kad paieškos būtų greitesnės – siūlome netikėti mitais, kurie kartais gali trukdyti suprasti – koks žiedas geriausias ir kodėl šiai progai reikia pirkti būtent vestuvinius, o ne paprastus žiedus.

1. Mitas – vestuviniai žiedai labai brangūs.

Šiuo metu pasiūla labai plati, tad kiekvienas gali rasti variantą, kuris atitinka jo finansines galimybes. Internete paprasta pamatyti akcijas, tad ir įsigysite paprasčiau tokį variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

2. Mitas – vestuviniai žiedai yra tik geltono aukso.

Pasikartosime, kad pasirinkimų labai daug. Tikrai ne tik geltono aukso žiedai šiuo metu siūlomi rinkoje. Galima rasti ir tokius, kurie gaminami iš paprasto metalo.

3. Mitas – vestuviniai žiedai būtinai turi būti graviruojami.

Pagal poreikius vestuviniai žiedai gali būti graviruojami. Tačiau tai nėra taisyklė. Kiekvienas renkasi pats – ar nori suteikti žiedui daugiau asmeniškumo.

4. Mitas – vestuviniai žiedai turi būti vienetiniai.

Perkant internetu vargiai gausite vienetinius. Tačiau retas tokius ir perka. Juk jie dažniausiai kainuoja labai daug, o visiškai natūralu, kad norisi sutaupyti.

5. Mitas – vestuviniai žiedai turi būti šventinti.

Tai priklauso nuo kiekvieno asmens religinių poreikių. Kol vieni žiedus neša į tam tikrus religinius pastatus, kad jie būtų pašventinti, tuo tarpu kitiems tai visiškai nėra svarbu.

6. Mitas – vestuviniai žiedai reikalingi tik moterims.

Žiedai skirti porai, kadangi jie simbolizuoja ratą, kuris sukasi ratu ir taip visam gyvenimui sujungia du žmones. Taigi, tai ne rankos papuošalas, tačiau simbolis, kurį turi nešioti abu žmonės.

Investuokite ne tik pinigų, tačiau taip pat ir laiko. Esame tikri, kad tokiu atveju rasite aksesuarus, kurie šiai šventei puikiai tiks ir tuo pačiu ją gerai įprasmins.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *