Linoleumas: ne tik nuobodi danga

LinoleumasKartais pernelyg nuvertiname dalykus, kurie yra nuostabūs, nes to tiesiog nežinome. Pavyzdžiui, iš senų laikų daug kam linoleumas gali atrodyti tik nuobodi ir pigi, neskoninga grindų danga. Tačiau ar žinote, kad dabar šių PVC dangų kaina puikiausia galima rasti su nuostabiais raštais? Linoleumas gali imituoti medžio raštą, akmenis, plyteles ir sukurti visus kitokius įspūdžius, kurie leis tikrai puikiai įsirengti privatų ar viešą interjerą. Štai keletas idėjų, kaip linoleumas gali pakoreguoti ir sukurti nuostabų interjerą ir grindų vaizdą, kuriuo liksite sužavėti.

Medinės grindys

Vienos labiausiai pageidaujamų grindų namuose – tai medinės grindys. Tačiau nepaprastai dažnai žmonės neturi sąlygų tokių grindų įsigyti. Kas nutinka: tai jie tiesiog išvis tų grindų nesudeda, arba sudeda kažkokias kitokias, pigesnes. Medinės grindys vis dar yra labai brangus pasirinkimas ir trokštamas. Štai dėl ko medines grindis imituojantis linoleumas yra TOP sprendimas. PVC danga yra nebrangi ir ją galima tiesti bet kur: ant medžio drožlių plokščių, ant vienokių ar kitokių paviršių. Nebijodami taip padarykite ir turėsite tikrai puikias medines grindis. Dar net geriau: jeigu ant linoleumo užpilsite kokį nors skystį, jis nesusigers į paviršių. Galėsite nusausinti arba lengvai nuvalyti valymo priemonėmis ir danga visada liks švari.

Grindys balkonui

Nebaigti montuoti balkonai – gana dažnas reiškinys. Kai pagaliau pavyksta sukrapštyti pinigų turėklams ir jų dažymui, grindų sutvarkymui jau nebelieka. Tačiau jums nebūtina eiti tiesiai ant pilko mūro, nes galite pasinaudoti geresniu sprendimu: norimos PVC dangos, linoleumo patiesimu. Tikrai išrinksite tokį, kuris derės prie viso namo interjero.

Parketo imitacija

Jeigu mėgstate seną girgždantį medinį parketą, neprivalote nerimauti dėl to, kad jo neįperkate. Rasite daugybę gražių linoleumų, imituojančių parketą. Tad rasite ir savo spalvos, ir rašto smulkumo. Tikrai be vargo galėsite koridorius ar kitas erdves iškloti šiuo netikru parketu.

Linoleumas virtuvėje

Vienas esminių dalykų, kurį reikia suplanuoti įsikūrus naujoje vietoje – tai linoleumas, kuris bus virtuvėje. Neprivalote to nuspręsti iš anksto, tačiau netrukus suprasite, kad jo tikrai ten reikia. O geriausia – kad jis būtų ne vientisos spalvos, o šiek tiek margesnis. Virtuvė yra ta vieta, kur nuolat ant grindų patenka nešvarumai. Nukrenta maistas, tarkuojant morkas krenta lupenos, tykšta riebalai ir kitos medžiagos, ir reikia dažnai virtuvę plauti. Tačiau taip pat ką dar galima daryti su virtuve, tai joje patiesti tikrai gerą margą linoleumą ir viską išspręsti tik su juo.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *