Kokias lauko duris pirkti?

Durys, ypatingai lauko, yra labai svarbios, todėl renkantis jas reikia nuspręsti, kurios geriausiai tinka. Šiuo metu populiarios šarvuotos, plastikinės ir medinės lauko durys. Medžiagų pasirinkimas turi būti tinkamas, nes Lietuva yra toje klimato zonoje, kur turime rinktis patvarias ir tokias duris, kurios saugo namų šilumą šaltuoju metų laiku.

Durys laukeDažnai galvojama prie ko derinti lauko duris. Kai kurie galvoja, kad jas derinti reikia prie išorės eksterjero. Kiti mano, kad reikia, jog būtų suderintos grindjuostės ir grindys hole. Dar kiti derina lauko duris prie holo sienų spalvų. Iš tikrųjų svarbu žiūrėti į interjero ir eksterjero visumą. Kitaip sakant lengviausia atsižvelgti į vyraujančias spalvas, kurios pasirenkamos interjerui ir eksterjerui. Tai nereiškia, kad visos spalvos turi būti vienodos. Tai reiškia, kad spalvos turi derėti tarpusavyje. Be to, reikia atsižvelgti ir į naudojamas medžiagas. Tikriausiai niekam nekiltų mintis rinktis šarvuotas duris rastiniam namui. Dėl to reikia visuomet prisiminti apie medžiagų derinimą, kuris yra labai svarbus.

Medžiagos iš kurių gaminamos šiuolaikinės durys yra parenkamos labai atidžiai, nes ne visos yra tinkamos tam tikroms klimato zonoms. Mūsų šalyje durys reikalingos ne tik nuo nusikaltėlių, kurie kėsinasi apvogti namus, bet ir tam, kad būtų išsaugoma namų šiluma. Be to, medžiagos turi atlaikyti ir daugybę kritulių tokių, kaip lietus ir sniegas. Ne mažiau įtakos medžiagų pasikeitimams daro ir saulė. Dėl to durys turi būti iš praktiškų medžiagų, kurios atsparios orų permainoms ir kitiems neigiamai veikiantiems veiksniams.

Dauguma vertina natūralumą, todėl pasirenkamos medinės lauko durys. Nors kai kurie galvoja, kad tokios durys, kaip ir medinės grindjuostės yra nepraktiškos, tačiau durys gaminamos iš medienos yra apdorojamos specialiomis medžiagomis, kas suteikia joms atsparumą. Tik tokios durys bus tinkamos ilgalaikiam naudojimui mūsų klimato zonoje. Tam, kad pasirinkti kokybiškas medines duris, reikia surasti tuos gamintojus, kurie tokias gamina. Tuomet beliks su jais susisiekti arba surasti, kas prekiauja tokiomis durimis.

Taip pat dažnai pasirenkamos ir plastikinės durys, kurios populiarios dėka geros kainos ir gerų šiluminių savybių. Tai taip pat geras pasirinkimas, tik nebus tinkamas tam tikros rūšies namuose, pavyzdžiui, rastiniame name tokios durys tikrai nesižiūrės, nebent derinti ne klasikines baltas plastikines duris, o rinktis medienos rudos spalvos imitacijos duris. Vis dėl to, medžiagos čia nelabai derės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *