Kokią vyrišką piniginę rinktis?

Šiuo metu vyriškų piniginių asortimentas stebina gerąja prasme, nes galima rasti labai daug gerų piniginių. Norėdami pamatyti, kaip atrodo šiuolaikiškos piniginės turėtumėte apsilankyti mensvector.lt interneto svetainėje. Svarbu išsirinkti patogią ir kokybišką, kad galima būtų ilgai džiaugtis nepakitusia išvaizda.

VecotrNors atrodo, kad piniginė yra paprasta, tačiau pradėjus paieškas paaiškėja, kad jų yra labai daug. Jei daugelis galvoja, kad tėra vieno tipo piniginės, kurios skirtos įsidėti į kišenę, tai jie klysta. Pavyzdžiui, vyrams, kurie dažnai dėvi kostiumus bei dirba biure, tinkama bus brangi ir kokybiška piniginė, kuri skirta įsidėti į kostiumo kišenę. Tai piniginė, kurioje būna nesulankstytos pinigų kupiūros bei reikiamos kortelės (banko, vizitinės ir pan.). Šios piniginės skirtos nešiotis ne kur kitur, o būtent vidinėje kostiumo švarko kišenėje.

Daugiausia visiems žinomos yra klasikinės Mens Vector piniginės vyrams. Tai taip vadinamos dviejų dalių piniginės, kuriose jau netilps nesulankstytos kupiūros pinigų. Jose pinigų kupiūros sulenkiamos per puse ir turimas skyrius vizitinėms kortelėms ar paprastoms kortelėms ir atskiras skyrelis metalinėms monetoms. Klasikinės dviejų skyrių piniginės tinka tiek prie klasikinių drabužių, tiek ir prie kasdieninės aprangos.

Dar vienas pasirinkimas – trijų skyrių piniginės. Tiesa, jos nėra itin populiarios, nes užima daug vietos, tačiau jos puikiai tinka tuomet, kai dažnai turimi dideli kiekiai grynųjų pinigų ar kortelių. Tokios piniginės nėra tinkamos prie klasikinės aprangos.

Vyriškos piniginės skirstomos ne tik pagal formas ar dydžius, bet ir pagal medžiagas, iš kurių jos yra gaminamos. Norint sukurti prabangų ar solidų įvaizdį, reikėtų rinktis natūralios odos pinigines. Tai nesenstanti klasika. Tiesa, šiuo metu gausu ir puikios kokybės dirbtinės odos piniginių. Jos taip pat geras pasirinkimas, kai reikia pigesnio varianto, tačiau atrodančio pakankamai solidžiai ir stilingai. Didelis įvairių medžiagų piniginių pasirinkimas randamas mensvector.lt. Prie laisvo stiliaus aprangos puikiai atrodo kitokie medžiagų pasirinkimai, pavyzdžiui, audinio piniginės. Taip pat galima rinktis iš silikono gaminamas pinigines. Tereikia peržvelgti didžiulį piniginių asortimentą ir pasirinkti tinkamiausią medžiagą bei modelį.

Piniginių pasiūla yra tikrai didelė. Galima rasti skirtingų modelių, spalvų, dydžių ir stilių. Ką rinktis priklauso nuo finansinių galimybių bei norų, tačiau visuomet reikia atsiminti, kad svarbu rinktis kokybišką piniginę. Taip pat būtina ją pritaikyti prie jūsų aprangos stiliaus arba gyvenimo būdo. Tuomet viskas atrodys puikiai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *