Gėlių puokštės pagal sezoną

GiosaKokia šventė be gėlių? Gėles visi taip įpratome gauti ir dovanoti, kad be jų sunku įsivaizduoti bet kurią šventę. UAB Giosa galite įsigyti labiausiai tinkamas gėles pagal progą, kainą, dydį ar ne metų laiką. Kaip keičiantis metų laikams reikia pasirinkti gėles?

Pakalbėkime apie tuos privalumus, kuriuos pastebi pirkėjai perkantys gėles pagal metų laikus. Žinoma, pats svarbiausias – kaina. Perkant sezonines gėles galima sutaupyti pinigų, o kuris pirkėjas nenori sutaupyti? Visi nori sumokėti kuo mažiau. Juk perkant Laimės Gėlės – gėlės į namus Kaune tulpes pavasarį ir žiemą kainos tikrai skirsis. Sekantis privalumas – nebus klaidų. Tai reiškia, kad dovanojant sezonines gėles jūs visuomet pataikysite tiesiai į dešimtuką. Jeigu dovanojant astras žiemą sulauksite keistų žvilgsnių, tai rudenį ar vasaros pabaigoje dėl to tikrai neturėsite jaustis keistai. Pirkėjams, kurie atsižvelgia į sezoniškumo kaitą, nereikia nerimauti, kad gali nepataikyti pasirinkti tinkamas gėles. Be to, tokios gėlės, kurios atitinka metų laiką, ne taip greitai nuvys ar nušals, nes jos prisitaikę prie tokių oro sąlygų, kurios būdingos šiam sezonui.

Rudens sezonas džiugina daugybe gėlių. Labai gausus pasirinkimas tiek komponuojant gėlių puokštes, tiek ir norint įteikti pavienes gėles. Kuo gi ypatingos rudens sezono gėlės? Žinoma, kad ryškiomis spalvomis. Drąsiai galima rudenį pirkti ir dovanoti jurginus, kalijas, hortenzijas, kamelijas, astras, eustomas, gvazdikus, astromerijas ir kt. Be to, jei rekantės puokštes, tai nebijokite rinktis ne tik šias gėles, bet ir įvairias rudens uogas ant šakelių ar rojaus ubuoliukus. Žiemos sezonas šiek tiek nepalankus gėlėms mūsų šalyje, tačiau norint nudžiuginti artimuosius, reikia rinktis rožes, amarylius, chrizantemas. Jos tiks žiemos šaltu oru ir ne taip greitai nuvys.

O štai pavasariui pasirinkimas jau gausesnis. Tai ir spalvotos tulpės, ir bijūnai, ir alyvos. Rinktis galima pakalnutes, irisus, eustomas, plukes ir daugybę kitų pavasarį žydinčių gėlių. Pavasaris dėkingas laikotarpis, nes visa gamta bunda, o kartu su ja galima rinktis labai daug gražių gėlių. Vasaros laikotarpis taip pat labai puikus, kai reikia pirkti gėles. Vasaros gėlės: rugiagėlės, ramunės, gvazdikai, rožės, bijūnai, kardeliai ir kt.

Kiekvienas metų laikas savotiškai gražus, o ir gėlių pasirinkimas pakankamai geras. Rinkitės tinkamiausias gėles ir nudžiuginkite savo brangius žmones. Juk dovanoti gėles galima bet kada, nepriklausomai nuo metų laiko ir ar yra proga, ar nėra.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *