Kodėl dantų protezavimas gali būti geriau už implantavimą?

Praradus nuosavus dantis žmonės dažniausiai svarsto apie dantų protezavimo ir implantavimo galimybes, kurios galėtų padėti susigrąžinti nuostabią burnos ertmę. Juk dantys reikalingi ne tik todėl, kad būtų galima džiaugtis nuostabia šypsena, tačiau tuo pačiu suvokiant, kad netinkamai sukramtytas maistas gali sukelti labai daug įvairių žarnyno bei skrandžio problemų.

Dantų protezai – vienas geriausių pasirinkimų. Visgi, kol vieni žmonės vertina šią alternatyvą, kiti tikina, kad implantavimas yra geresnis pasirinkimas, taigi siūlome pasinaudoti būtent šia paslauga. Bet kuriuo atveju džiugu yra tai, kad egzistuoja pasirinkimo galimybės, o kiekvienas žmogus įvertindamas konkrečiai jam pačius svarbiausius pliusus gali nuspręsti dėl pasirinkimo galimybių.

Daugelis teigia, kad dantų implantavimas – kur kas geresnė paslauga. Paprasčiausiai dažniausiai po šios procedūros turimi dantys kur kas labiau primena realius, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad protezavimas taip pat turi laba daug pliusų, kurie kartais net nustelbia minusus.

Kaina

Protezavimas ar implantavimas - kas geriau?Kaina yra vienas iš prioritetinių veiksnių į kurį žmonės kreipia dėmesį tokiu atveju, jeigu ieško vietos kurioje būtų pasirūpinta jų dantimis. Dantų protezai lyginant su implantavimu yra net kelis kart pigesnis pasirinkimas, tad siūlome atsižvelgti būtent į tai. Svarbiausia, kad palyginus implantavimas neturi tiek daug akivaizdžių pliusų, kad vertėtų mokėti ypač didelę permoka renkantis implantaciją vietoj protezavimo.

Kokybė

Tiek vienos, tiek kitos paslaugos atveju gausite kokybiškas paslaugas, kurios padės džiaugtis ypač tvirtais naujais dantimis. Svarbiausia yra tai kad tiek protezai, tiek implantai puikiai atlieka kramtymo funkciją. O tai gali užtikrinti, kad nekils kokių nors problemų su virškinimu arba skrandžiu. Juk tai vieni iš pagrindinių aspektų kurie ir nulemia, kodėl dantų protezavimas yra tokia reikalinga paslauga.

Estetika

Palyginus šiuos du variantus reikėtų pastebėti, kad implantavimas suteikia galim turėti tokius dantis, kurie labiau primena natūralius. Būtent todėl jauni asmenys dažniausiai ir renkasi implantavimą kaip pačią geriausią egzistuojančią alternatyvą, kurios gali padėti džiaugtis gražiais dantimis. Visgi, reikėtų pastebėti, kad dantų protezai savo estetika taip pat atrodo gana gražiai. Žmonės klaidingai mano, kad protezai reikalingi tik seniems asmenims, kurie jau nebeturi galimybės turėti nuosavų dantų. Tai nėra tiesa, dantų protezavimas padės net ir jaunam žmogui džiaugtis gerai atrodančia šypsena.

Dantų protezavimas – viena iš tų paslaugų apie kurią norisi susirinkti kuo daugiau informacijos prieš praktiškai pasinaudojus galimybe. Visada rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalu, kadangi jis gali suteikti naudingą informaciją, kuri gali padėti apsispręsti. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra tai, kad suteikiamomis galimybėmis gali pasinaudoti kiekvienas, tad įvertinkite pliusus ir nuspręskite ar jums geriau implantavimas, ar protezavimas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *