Kilnojami, įleidžiami ir betonuojami SPA baseinai: kuo jie skiriasi?

Hidromasažinės vonios ir SPA baseinai stebina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Tai išskirtinė prabangos prekė, leidžianti pailsėti po sunkių dienos darbų ir mėgautis ramia atgaiva. Ilgą laiką SPA malonumai buvo siejami su moderniais (ir brangiais) poilsio centrais, į kuriuos patekti nėra taip paprasta, kaip norėtųsi – tam trukdo ir laiko stoka, ir ribotos finansinės galimybės. Šiandien moderniosios SPA sistemos gali būti montuojamos ir namuose, todėl hidromasažinių baseinų privalumais galite mėgautis kada panorėję. Pirkėjams siūlomi trijų tipų SPA baseinai – kilnojami, įleidžiami ir betonuojami. Kiekviena baseinų grupė turi savų privalumų ir trūkumų.

SPA baseinų veikimo principas

BaseinaiHidromasažinių baseinų veikimo sistema nėra sudėtinga. Čia svarbiausią vaidmenį atlieka sistemingas vandens ir oro purkštukų darbas. Vandens masažo sistema (whirlpool) – tai modernūs purkštukai, kurie nukreipia suspaustą vandenį į tam tikrus kūno taškus. Oro masažo sistema (airpool) – tai baseino dugne sumontuotos oro masažo galvutės, kurios sukuria oro burbuliukus. Kai abi sistemos sujungiamos į vieną, gaunamas pageidaujamas masažo efektas. Priklausomai nuo konkrečių poreikių, galima individualiai reguliuoti srovės stiprumą ir dažnumą.

Kilnojami SPA baseinai

Svarbiausias kilnojamų SPA baseinų privalumas yra tai, kad jie iškart perkami su visa reikalinga įranga. Iš tiesų, viskas ko reikia – atvesti elektros maitinimo šaltinį. Moderni įranga pritaikyta darbui visais metų laikais, todėl gali būti naudojama net ir žiemos metu, esant minusinei lauko temperatūrai. Paprastai tokie baseinai gaminami iš aukštos kokybės sanitarinio akrilo, užtikrinančio ilgaamžę ir patikimą baseino eksploataciją. Minėtoji įranga gali turėti pageidaujamos komplektacijos masažo sistemą.

Įleidžiami SPA baseinai

Vienas praktiškiausių ir dažniausių pirkėjų pasirinkimų – įleidžiami SPA baseinai, montuojami grindinyje. Tokie baseinai žavi savo ilgaamžiškumu ir patikimu naudojimu, tačiau reikalauja gana didelių investicijų. Ekspertai primena, kad paprastai didžiąją kainos dalį lemia baseino dydis ir hidromasažinės įrangos komplektacija, kuri gali būti įvairių tipų ir skirtingų funkcijų. Prieš užsisakydami baseiną, nepamirškite įsitikinti, ar pasirinktas modelis gali būti montuojamas pasirinktoje erdvėje, be to, būtina numatyti hidromasažinės ir filtracinės įrangos vietą, kad būtų užtikrintas optimaliausias įrangos naudingumo koeficientas.

Betonuojami SPA baseinai

Svarbiausias betonuojamų SPA baseinų privalumas – praktiškai neribotos dizaino ir formų galimybės. Minėtasis pasirinkimas leis realizuoti individualius apdailos sprendimus, atitinkančius išrankiausiųjų klientų lūkesčius. Masažiniai vandens ir oro purkštukai gali būti laisvai pasirenkami ir montuojami, atsižvelgiant į konkrečius užsakovo pageidavimus. Ekspertai primena, kad paprastai betoniniai baseinai įrengiami su modernia persipylimo sistema. Tiesa, tam tikrais atvejais baseinai gali būti įrengiami ir su skimeriu, kas leidžia sumažinti galutinio projekto kainą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *