Kaip išsirinkti gerą automobilį nuomai?

Jums automobilių nuoma Vilniuje gali būti reikalinga dėl įvairių priežasčių. Suvokus, kad reikėtų kažką išsinuomoti, reikės padaryti kelis veiksmus.

Ieškokite nuomos savo mieste

Automobilių nuomaPirmiausia – visada orientuokitės pirmiausia į tuos verslus ir įmones, kurie yra netoliese. Pavyzdžiui, Vilniuje jums gali patikti tai: www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma. Čia rasite mašinas, kokios domina, čia rasite viską, ko jums reikia. Jeigu jūsų mieste pasirinkimas mažas, pavyzdžiui, tik viena nuoma – tai anoks čia ir pasirinkimas, veikiau monopolis. Tuomet atidžiau pasidairykite po daugiau skirtingų variantų. Gal vienas? Gal kitas? Bus matyt. Pažiūrėkite artimesniuose miestuose. O gal planuojate su nuomotu automobiliu vykti į kitą miestą per visą Lietuvą? Gal ten taip pat yra nuomos punktų ir apsimoka nuomotis iš ten? Tą padaryti galite lengvai ir greitai, pasidairę internete. Rinkitės nuomos punktą ne tik pagal kainas, bet ir pagal reputaciją. Pastarąją šiais laikais gerai atspindi, pavyzdžiui, rekomendacijos socialiniuose tinkluose. Ten vartotojai ir jų atsiliepimai tikri, taigi, galite lengvai sudaryti tą vaizdą.

Kiek žmonių važiuos?

Toliau kelkite klausimą, kiek žmonių išties turi vykti su automobiliu? Gal galvojate nuomotis dvi ar tris mašinas, o geriau imti vieną mikro autobusą? O gal keliaus tik vienas žmogus be bagažo, tada tiks ir mažiausias "smart" tipo automobilis? Automobilių nuoma visada stengiasi sudaryti geras sąlygas išsirinkti labiausiai tinkantį variantą.

Kokiu sezonu keliausite?

Pagalvokite ir apie tai, kokiu metu važiuosite. Pavyzdžiui, Kadilako tipo automobilis atviru stogu gerai tiks vasarą. Tačiau bus ne itin praktiškas balandžio ar lapkričio mėnesiais, kada Lietuvą itin merkia lietūs. Ką jau kalbėti apie žiemą, kada šalta ir sninga. Žiemai galbūt tolimoms kelionėms skirtingais keliais gerai tiktų ir džipo tipo automobilis, turintis užtikrintas dideles padangas?

Puošni ar praktiška?

Vėlgi tai bus klausimas, kuris darys įtaką jūsų sprendimui. Jeigu norite demonstruoti rafinuotumą, eleganciją, tam tikrą statusą – tada labiausiai rūpės, kad būtų puošnu. Jeigu tiesiog reikės praktiškos transporto priemonės, atsižvelgsite labiau į mašinos ratus, galingumą, talpą, patvarumą ir kt.

Turėkite tam numatę biudžetą

Aišku, geros gairės visada yra ir biudžeto ribos. Kiek būsite numatę šiam projektui? Į tokį klausimą atsakyti patys sau turėtumėte kuo greičiau, tuomet ir jums patiems bus patogiau išsirinkti. Žinosite, ką iš galimų variantų galite sau leisti, o ko ne. Su vairuotoju ar be jo – tą irgi verta nuspręsti iš anksto.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *