Kaip auginti vaikus, kad jie nesmerktų jūsų dėl skyrybų

Tam, kad vaikas po skyrybų galėtų būti teisingai auginamas, pirmiausia, valstybė ragina užtikrinti finansinį stabilumą. Dėl to, kad nebūtų piktnaudžiavimo, yra numatyti alimentai, kuriuos paprastai moka tas iš tėvų, kuris nėra pagrindinis vaiko globėjas. Tačiau tam, kad užaugę vaikai nekaltintų savo tėvų ir kad jie būtų mažiau traumuojami, skiriantis atsakingai reikia žiūrėti į daug skirtingų dalykų.

Išsiskirti netraumuojančiu būdu

AlimentaiVisų pirma: naudokitės visu savo blaiviu protu ir nustokite būti tokiais egoistais. Skiriantis žmonės sužvėrėja ir dėl savo gerovės, atrodo, gali paaukoti bet ką – net vaikus. Apie tai, beje, yra ir Oskarais šįmet nominuotas filmas „Nemeilė“. Todėl būtent pačių skyrybų proceso metu jūs turite stengtis ne atsikovoti kuo daugiau naudos sau iš šio sandorio, o apsaugoti vaiką. Jis neturi matyti ir girdėti jūsų konfliktų, jis neturi būti jokiu būdu įtraukiamas į manipuliacijas, ir jokiu būdu jūs negalite vaiko nuteikti prieš kitą iš partnerių, net jeigu pastarąjį laikote tikru smėlio gabalu. Gal tai jums atrodys natūralu ir normalu leisti vaikui žinoti visą karo procesą, prisitraukti jį į savo pusę ir galiausiai naudoti kaip skydą ar pabūklą – bet tai blogiausia, ką galite padaryti. Net ir prasčiausioje šeimoje augantis vaikas galimai bus laimingesnis negu tas, kuriam teks pereiti siaubingas tėvų skyrybas. IR tik tuomet, jeigu jūs sugebėsite išsiskirti maksimaliai galvojant apie vaikus, tik jeigu jų visiškai neįtrauksite, tik tuomet galėsite tikėtis, kad galbūt suaugę jie jūsų nepasmerks.

Išsiskirti, kai tai būtina ir sąžininga

Kitas dalykas yra pati skyrybų priežastis. Kai kurios jų išties yra teisingos ir užtikrinančios geresnį gyvenimą tik po skyrybų. Kai kurios yra tiesiog egoizmas – jauna žmona nutaria susirasti jauną meilužį, vyras ima lakstyti paskui sijonus, kažkas tiesiog šiaip yra kriminalinis tironas ar tironė ir pan. Jeigu jūsų skyrybų priežastis yra nedora, nepavyks apgauti vaikų – užaugę jie taps jūsų teisėjai, todėl tą irgi turėtumėte numatyti, kad atėjus tokiam metui, labai nenustebtumėte.

Finansiškai remti vaikus

Aišku, alimentai vaikui ir visapusiškas finansinis išlaikymas – būtinas dalykas, kad vaikai augtų laimingi. Alimentų nuteisimu paprastai rūpinasi teisininkai.

Nenuteikinėti prieš kitą iš tėvų

Didžiulė klaida po skyrybų nuteikti vaiką prieš kitą iš partnerių, kuris nebegyvena kartu ar labai retai matosi, o gal išvis nesimato. To daryti jūs tiesiog neturite teisės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *