Ką nupirkti naujagimiui dovanų

Vos gimęs kūdikis reikalauja mūsų rūpesčio ir dėmesio. Be suaugusiųjų pagalbos jis visiškai bejėgis. Juk mažyliui tiek visko reikia! Tai ir grazus rubai naujagimiams, ir žaislai, ir higienos priemonės, ir net vaikiski gintaro karoliai. Besilaukdamos pirmagimio mamos dažnai įsigyja daugybę nereikalingų daiktų ir, deja, pamiršta svarbiausia. Dar sudėtingiau, jei jūs ieškote dovanos naujagimiui giminaičiui. Kraitelis naujagimiui – jėgų, žinių ir kantrybės reikalaujantis reikalas. Todėl puiki išeitis – naujagimio kraitelis internetu.

Nuo nereikalingų daiktų įsigyjimo mus gali apsaugoti iš anksto sudarytas kraitelio naujagimiui sąrašas. Jis galėtų atrodyti maždaug taip:

 • Siaustinukai, ploni ir šilti – 6-7 vnt.;
 • Šliaužtinukai – 5-6 vnt.;
 • Smėlinukai (bodžiukai) – 3-4 vnt.;
 • Kombinezonai naujagimiams – 4-5 vnt.;
 • Kūdikių pirštinytės – 1-2 poros;
 • Kojinytės – 4-5 poros;
 • Plonos kūdikių kepurytės – 1-2 vnt.;
 • Šilta kepurytė;
 • Fliso arba megztas kombinezonas;
 • Pašiltintas vokelis arba kombinezonas;
 • Žieminis vokelis arba kombinezonas.

Kraitelis naujagimiui žiemai ir vasarai skirsis, todėl kai kurių sąraše išvardintų daiktų iš karto gali neprireikti. Verta paminėti, kad garsios kompanijos gamina rinkinius naujagimiams, kurie susideda iš keleto daiktų. Drabužėliai rinkiniuose suderinami pagal spalvas, o tai reiškia, kad Jūsų kūdikis visada atrodys gražiai ir skoningai. Ar įmanoma išvengti lakstymo po parduotuves ir įsigyti norimą prekę? Taip. Tai puiki šių dienų paslauga – kraitelis naujagimiui internetu.

Baby box – kas tai?

Galima visai nesukti sau galvos dėl to, kaip turi atrodyti kraitelis naujagimiui ir įsigyti baby box. Baby box – tai dėžutė, kurioje naujagimių prekės ir prekės mamoms. Ši idėja mus pasiekė iš Suomijos, kur kiekvienas gimęs kūdikis gauna tam tikrą daiktų rinkinį. Suomiškos dėžutės naujagimiams analogą galima įsigyti ir pas mus. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Baby box Jūs rasite visko – iš tiesų visko, ko tik gali prireikti naujagimiui. Tai:

 • kokybiški europietiškų prekės ženklų rūbeliai (Lorita, Pinokio, Babaluno),
 • sauskelnės,
 • buteliukai, žindukai, barškučiai,
 • kūdikio higienos priemonės,
 • higienos priemonės mamai.

Neverta gaišti laiką ir eikvoti jėgas kelionėms po parduotuves: dėžutę Jums pristatys iki pat namų slenksčio. Beje, Baby box dėžutėje nėra nieko nereikalingo, ten surinkti tik patys būtiniausi daiktai. Visi jie dera pagal spalvas ir stilių. Jūsų pasirinkimui švelniai žydros spalvos rinkiniai berniukams, rožiniai – mergaitėms ir neutralių spalvų – jei gimsiančio kūdikio lyties dar nežinote. Atskirai perkant šiuos daiktus sumokėsite žymiai brangiau. Svarbiausias Baby box dėžutės privalumas – ekonomija. Jūs sutaupysite nemažai laiko ir pinigų.

Gintariniai karoliai vaikams

Baby box Jums suteikia galimybę įsigyti svarbiausius daiktus vienu ypu. Tačiau ką nupirkti naujagimiui dovanų, ypač jei jis visko jau turi? Puikus pasirinkimas – gintariniai karoliai vaikams, pirkti kuriuos nedvejodami nusprendžia savo vaiku besirūpinantys tėvai. Originali dovana naujagimiui – gintaro karoliai dygstantiems dantukams. Vaikiski gintariniai karoliai – unikalus gaminys. Natūralus gintaras naudingas tuo, kad išskiria gintaro rūgštį – natūralios kilmės amino rūgštis. Jos dėka gintariniai karoliai kudikiui sumažina dygstančių dantukų skausmą, ir apskritai gerai veikia visą vaiko organizmą. Pavojaus, kad gintariniai karoliukai vaikams gali nutrūkti ir subyrėti nėra, nes gintaro karoliai kudikiams suverti ant labai tvirto siūlo ir kiekvienas karoliukas atskirtas nuo kitų atskiru mazgeliu. Tokia dovana vienodai gera ir berniukams, ir mergaitėms. Gintaro karoliukai vaikams tikrai bus naudingi.

Ieškote kokybiškos ir neįprastos dovanos naujagimiui? Jus domina naujagimių prekės ar tiesiog grazus rubai naujagimiams? Jums reikalingi gintariniai karoliai kudikiams, o gal domina neslifuoto gintaro karoliai vaikams? O gal jūsų vaikutis jau ūgtelėjo, jūs – užimtas žmogus ir Jums tikrai gali padėti tokia paslauga, kaip vaikiski drabuziai internetu? Šių ir kitų kokybiškų prekių ieškokite internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Be minėtų prekių Jūsų pasirinkimui čia vaikiski drabuziai ir patalynė, rinkiniai vaikams ir baby box'ai, žaislai vaikams ir kramtukai iš Baltijos gintaro. Tik patikimi, laiko patikrinti Europos gamintojų prekių ženklai. Idealus kainos ir kokybės santykis.

#1$ komentaras

 1. Gerda

  Manau geriausiai paklausti pačios mamos, ko jai reiktų. Mano draugė prasčiau finansiškai vertėsi, tai aš jai padovanojau pientraukį.
  http://www.avent.limedika.lt/straipsniai/mamos-pienelis-pats-geriausias/113/item

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *