Gėlės internetu: klausimai ir atsakymai

Pastaruoju metu vis dažniau nusprendžiama artimiesiems užsakyti gėlių į namus. Gėlės internetu visoje Lietuvoje gali būti užsakomos tikrai labai greitai, ir tokia pasirinkimo galimybė gali palikti tikrai didelė įspūdį, todėl verta pagalvoti apie tokį pasirinkimą. Vis dėlto, gana dažnais atvejais kyla įvairių klausimų, susijusių su šių paslaugų teikimu, taigi, kokie jų yra užduodami dažniausiai?

Dažnai klientus domina gėlių pristatymo kaina

Neretai yra teiraujamasi, kiek gali kainuoti gėlių pristatymas, ir tai gali priklausyti nuo daugybės įvairių veiksnių. Visada yra galima pasidomėti, kokias gėlių pristatymo kainas yra nustačiusios skirtingos bendrovės, ir tai gali padėti paprasčiau nuspręsti, kokia pasirinkimo galimybė gali būti pačia palankiausia. Jei abejojate, ar tam tikra įmonė siūlo geriausias gėlių pristatymo kainas, galite pasidomėti, kokius įkainius yra nustačiusios skirtingos bendrovės, ir tai jums gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Taip pat kaina visada priklauso ir nuo to, kokios gėlės yra pasirenkamos – vienos jų kainuoja pigiau, kitos – brangiau, tad kaina visada priklauso ir nuo individualių lūkesčių. Didelė gėlių puokštė visada kainuos brangiau nei kelios skintos gėlės, tad pagalvokite, kokie yra norai.

Kada vertėtų užsakyti gėles?

Neretai yra teiraujamasi, prieš kiek laiko vertėtų užsisakyti gėles. Jei jos turės būti pristatomos per tam tikras šventes, kurios Lietuvoje yra gana populiarios, užsakymu vertėtų pasirūpinti dar iš anksto, nes tokiomis dienomis gėlių pristatančių bendrovių užimtumas yra labai didelis. Jei norite, kad gėlės būtų pristatytos paprastą, ne šventinę, dieną, tokiu atveju galėsite užsakyti gėlių dieną prieš ar dar tą pačią dieną (paprastai užsakymą reikia atlikti dar iki pietų).

Kaip pateikti užsakymą?

Gėlės internetu gali būti užsakomos dvejopai: galėsite pateikti savo užsakymą užpildę kontaktinę formą internetinėje svetainėje arba telefonu. Jums tereikės papasakoti, kokių gėlių norėtumėte užsisakyti, ir apmokėti savo užsakymą. Jei gėlės bus pristatomos solenizantui į namus, tokiu atveju gėles reikės apmokėti iš anksto bankiniu pavedimu, o tuomet, jei gėlių užsisakysite sau į namus (pavyzdžiui, jei einate į gimtadienį, ir neturite laiko nuvykti į gėlių parduotuvę), atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais.

Kiekvienos bendrovės, kuri siūlo gėles į namus, internetinėje svetainėje rasite visą svarbiausią informaciją, susijusią su paslaugų teikimu, o tuo atveju, jei jums kils tam tikrų klausimų, tiesiog galėsite susisiekti su paslaugų tiekėju, ir netrukus gausite visus rūpimus atsakymus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *