Buto pardavimo procesas

Norint parduoti butą, neužtenka parašyti skelbimą, nurodyti buto kainą ir įkelti kelias nuotraukas. Parduodami butai turi būti atitinkamai paruošti, reklamuojami, jei reikia, ne be profesionalų pagalbos. Taigi, šiame straipsnyje bus pateikta butų pardavimo proceso eiga ir tam tikri žingsniai, kuriuos turi atlikti asmenys, parduodantys butus.

Visų pirma, kruopščiai suplanuokito buto pardavimą. Parduodami butai – tai ne tik įvairūs pasiūlymai ir pasivaikščiojimai po butus. Tai – rinkos išanalizavimas, pardavėjo situacijos įvertinimas. Prieš parduodant butą gerai apgalvokite, kodėl tai darote: ar jums butas tapo per mažas, galbūt jis yra neekonomiškas, o galbūt – tai gautas palikimas, už kurį verčiau gausite pinigus.

Parduodami butaiJei jau tikrai nusprendėte parduoti butą, pradėkite ruošti dokumentus, reikalingus buto patikrai ir pardavimui. Daugelis reikalingų dokumentų turi būti patvirtinti notaro, todėl visų dokumentų sutvarkymui skirkite tiek laiko, kiek reikės ir neskubėkite, kad viskas būtų paruošta itin kruopščiai, atidžiai ir tiksliai.

Sutvarkę dokumentus galite pradėti ruošti butą pardavimui. Parduodami butai turi būti patrauklūs savo estetine išvaizda, šviesūs, švarūs. Natūralu, jog už butą norite gauti tokią pinigų sumą,kokios jis yra vertas. Todėl prie to prisidėkite ir patys: atlikite nedidelį kosmetinį remontą, nepalikite netvarkingų elektros instaliacijų ir panašių būsto elementų.

Ketvirtas žingsnis – imkite ieškoti klientų. Savo buto skelbimą patalpinkite visose informacijos sklaidos priemonėse kaip internete esantys skelbimų portalai, socialiniai tinklai. Taip pat savo buto skelbimą galite atsispausdinti ir patalpinti žmonių pašto dėžutėse. Jeigu pats nenorite užsiimti klientų ieškojimu, visuomet galite kreiptis į nekilnojamojo turto agentą, kuris pasirūpins jūsų parduodamo būsto skelbimais ir potencionaliais klientais, kurie ateis apžiūrėti jūsų buto.

Daugiau informacijos – www.vilmesta.lt

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *