Automobilių ir mikroautobusų nuoma Lietuvoje

Nuomoja mikroautobusus kelionėmsLengvųjų automobilių ir mikroautobusų nuoma Lietuvoje labai paklausi paslauga. Ją mums siūlo tiek verslininkai, tiek ir fiziniai asmenys. Kaip išsinuomoti tinkamą transporto priemonę ir nenusivilti šia paslauga? Atsakymas nėra vienareikšmis, nes viskas priklauso nuo jūsų reikalavimų.

Vieniems reikalinga automobilių nuoma, o kitiems – mikroautobusų. Nuo to, kokia transporto priemonė reikalinga taip pat priklauso pasirinkimas. Ne visos įmonės siūlančios išsinuomoti automobilį ar mikroautobusą turi daug transporto priemonių. Taigi, pasidomėkite ar nuomos salonas turės jums pasiūlyti tai, ko ieškote. Niekas nenori važiuoti be reikalo. Taigi, galima viską sužinoti telefonu ar internetu. Nenorintys nusivilti ne tik iš anksto sužino ar bus galimybė išsinuomoti tinkamą transporto priemonę, bet ir pasidomės tuo, ar nuomotojas veiklą vykdo legaliai. Dėl ko tai svarbu? Paprasčiausiai dėl to, kad nuomojantis iš legaliai veiklą vykdančio nuomotojo galima bus gauti garantijas, o tas, kuris vengia įteisinti veiklą ir nemoka mokesčių valstybinėms institucijoms gali klientus apgauti, pavyzdžiui, išnuomoti netinkamo techninio stovio automobilį ar nepristatyti sutartu laiku mikroautobuso į vietą, iš kurios turėjote išvykti tuo mikroautobusu.

Kodėl Lietuvoje reikalinga mikroautobusų nuoma? Mikroautobusai ypatingai populiarūs, kai reikia pervežti keleivius. Tai gali būti vestuvės ar krikštynos. Įvairios šventės dažnai organizuojamos atokiose sodybose, todėl ir svečių pervežimu reikia pasirūpinti. Ne tik šventės, bet ir poilsinės ar apsipirkimo kelionės yra populiarios mūsų šalyje. Tam puikiai pasitarnauja mikroautobusai. O štai automobilių nuoma skirta labiau asmeniniams poreikiams. Dažnai nutinka taip, kad savas automobilis sugenda, o važiuoti į darbą reikia, tačiau visuomeninis transportas netinka, todėl pasirenkama nuoma. Vis dažniau šios transporto priemonės nuomojamos kelionėms. Lietuvoje didžioji dalis vairuotojų vairuoja pakankamai senus automobilius, todėl kelionėse jais nepasitiki. Štai tuomet praverčia nuoma. Nuomojami nauji ar apynauji automobiliai. Jie ne tik gražūs, bet ir komfortiški. Nuomojantis juos svarbu pasirūpinti draudimu ir tuo, kad nuomotojas prisiimtų spręsti kilusius nesklandumus sugedus automobiliui kelionėje. Labai gerai, jei sudaroma sutartis ir joje viskas aptariama. Tuomet nekils jokių nesklandumų. Be to, prieš nuomojantis aptarkite visas jus dominančias sąlygas.

Keliavimas iš vienos vietos į kitą tapo įprastu. Dažnai mums reikalinga transporto priemonė tam, kad nuo nieko nepriklausytume ir galėtume keliauti, važiuoti į darbus ar pramogauti. Ne visuomet reikalinga nuosava transporto priemonė, nes šiuo metu galima pasinaudoti nuomos paslaugomis. Svarbu rinktis patikimus nuomotojus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *