Žvejybos Baltijos jūroje ypatumai

ŽvejybaBaltijos jūra puikiai tinka ne tik maudynėms, bet ir žvejybai, todėl zvejyba juroje visuomet domino daugelį žvejų. Ir ne tik užkietėję žvejai nori žvejoti jūroje, bet ir tie, kurie galbūt tik kelis kartus laikė meškerę prie upelio bei tie, kurie tik svajoja apie žvejybą. Kad ir kokia jūsų žvejybos istorija ir patirtis, jei susidomėjote – skaitykite šį straipsnį.

Nuo ko prasideda žvejyba jūroje? Pirmiausia ką turite padaryti, tai išsirinkti būdą, kaip plauksite. Dabar siūlomi įvairūs variantai, todėl rinktis turėsite iš ko. Geriausia rinktis tas paslaugas, kurios parduodamos tiesiogiai iš laivų savininko, kuris organizuoja plaukimus į jūrą. Žinoma, turite įsitikinti, kad ne tik laivas atitinka visus saugos reikalavimus, bet ir turimi visi leidimai plaukti. Kai dėl to įsitikinsite beliks tik pasirinkti kokiu maršrutu norite plaukti ir, kokios trukmės plaukimą rinksitės.

Plaukimas jūroje pasirenkamas pagal tai, ką norima pamatyti ir patirti. Vieni renkasi plaukimą su žvejyba, o kiti nori tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis plaukimu. Pastarasis plaukimas vadinamas pramoginiu ir jis skirtas tik pramogai. Tai gali būti trumpas plaukimas, pavyzdžiui, vienos dienos ar savaitgalio. Tokie plaukimai labiau skirti švęsti šventes ar norint tiesiog romantiškai praleisti laiką. Galima užsakyti maistą ir mėgautis buvimu laive. Jei pramoginis plaukimas jūsų nedomina, tai turite žinoti, kad galimi skirtingi pasirinkimai. Galite rinktis taip vadinamą pramoginę žūklę. Čia jau reikės pasirinkti, kokios žūklės norėsite. Randami įvairūs pasiūlymai, tarkim, galite rinktis menkių žvejybą arba naktinę žvejybą, kurios metu turėsite galimybę pagauti ungurį ar plekšnę. Pramoginė žūklė puikiai tiks tiek kelių draugų kompanijai, tiek ir darbo kolektyvo išvykai. Su patyrusiu kapitonu jūs puikiai praleisite laiką.

Kai jau žinosite, kuri zvejyba juroje jus domina, turėsite susitarti dėl laiko rezervacijos. Kartais net ir kruopščiai viską suplanavus nutinka netikėtumų ir pablogėjus oro sąlygoms tenka atidėti ilgai planuotą plaukimą, tačiau tokie atvejai nutinka retai. Geriau tikėtis, kad viskas vyks sklandžiai. Kai tik žinote, kada norite plaukti, iškart rezervuokite laiką. Taip bus paprasčiau susiplanuoti išvyką.

Žvejyba ir plaukimas jūroje – puikiai suderinamos pramogos. Tai galimybė ne tik žvejoti, bet pasimėgauti plaukimu jūra. Žvejoti jūroje, tai ne tas pats, kas žvejoti ežere. Tai visai kiti potyriai. Neabejokite dėl šių pramogų ir užsakykite patikusias paslaugas jau dabar. Pasimėgaukite tokia puikia galimybe.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *