Už kokią kainą perkate telefoną?

Kainų palyginimasJeigu norite sužinoti, kokia vyrauja tam tikro gaminio kaina Kainos.lt puslapyje galite tai lengvai padaryti. Tai platforma, kurioje esant, daug paprasčiau nuspręsti, kokį daiktą pirkti, kiek už jį mokėti, kad būtų adekvati kaina, kaip nepermokėti. Žinoma, tą patį galima daryti ir lankantis skirtingose parduotuvėse (pavyzdžiui, elektronikos, jeigu domina išmanieji telefonai, taip pat ryšio operatorių svetainėse – parduotuvėse), tačiau Kainos.lt padaro tam tikrą darbą už jus. Tad vienu žvilgsniu jūs iškart pamatote, koks yra pats pigiausias, geriausias, jums lengviausiaipasiekiamas variantas. Nelabai tinka tada, kai Kainos.lt bandote tik ieškoti gaminio, bet visiškai nieko apie jį nežinote. Maždaug, jums reikia išmanaus telefono, visiškai neįsivaizduojate kokio, ir kainų puslapyje ieškote. Visgi pačius išsamiausius gaminio aprašymus jūs visada rasite pačių pardavėjų puslapiuose, tačiau Kainos.lt padės nuostabiai susiorientuoti, kokį geriausiai pasirinkti pirkimo būdą, kur pirkti, kai jau žinote, ko norite. O dabar pakalbėkime apie išmaniųjų ir mobiliųjų ryšio įrenginių kainas. Už kokią kainą pirkti jūsų išmanieji telefonai?

Jurgis iš Panevėžio

Aš ieškojau paprasto išmaniojo telefono. Net labai ilgai išvis nenorėjau būtent to liečiamojo, man toks atrodė ir prabangos dalykas, ir tuo pačiu kažkas, ką žmonės per daug sureikšmina. Bet paskui supratau, kad viskas čia gerai, nes jau net nebėra tų senovinių modelių. Be to, kadangi aš daug keliauju po Lietuvą, tai man vis prireikia kažkokios galimybės pasitikrinti internetą, net kai neturiu kompiuterio su savimi. Dėl to man ir patiko išmanusis telefonas. Nusipirkau jį už 80 eurų, tokį gana paprastą.

Eglė iš Marijampolės

Nors sakoma, kad Marijampolėje ir Suvalkijoje žmonės yra šykštūs, kad jie per daug taupo, bet aš taip nepasakyčiau. Visi mano draugai visada perka tikrai brangius telefonus, o nuo jų atsilikti nesinori. Žinau, kad tai vaikiška nesąmonė, kad nereikėtų tiek kreipti dėmesį, kad gal banalu. Na, bet kartais ir nesąmonės priverčia žmogų jaustis labai laimingu. Todėl man ir patinka toks dalykas, kad aš žinau, dėl ko perku naują brangų telefoną – tam, kad pranokčiau draugus. Mokėjau 300 eurų.

Dovilė iš Vilniaus

Paprastai perku tai, ką geriausio gali pasiūlyti mano ryšio operatorius, pagal mano mokėjimo planą. Šį kartą visai neblogai gavosi, mokėjau 15 eurų pradinį įnašą, o paskui kažkiek, po kelis eurus turėsiu primokėti prie kiekvieno mėnesio sąskaitos.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *