Su didesne mašina galima važiuoti apsipirkti

Opel nuomaTuos, ką domina Opel Vivaro nuoma, paprastai traukia tikrai nemaža mašina. Tokia, kurioje tilptų ir daiktų, ir keleivių daugiau negu paprastoje mažoje lengvojoje mašinytėje. Su tokia mašina Opel Vivar – patogu keliauti į Lenkiją apsipirkti, arba atostogauti į pigesnį pajūrį – Latvijos, Lenkijos ar Gruzijos.

Išsinuomoti automobilį

Taigi, pirmoji užduotis bus išsinuomoti talpų automobilį. Išsiaiškinti, ar jums pakaks Opel Vivar, ar reikės didesnio. Viskas priklauso nuo to, kada ir kiek žmonių planuoja su ta mašina važiuoti. Jeigu ekipažas didžiulis, o taip pat planuojama ir keliauti apsipirkti, taigi, bagažo skyrius bus pilnas, tai reiškia, kad tikrai yra ką nuomotis, reikia kuo didesnės transporto priemonės. Tačiau nėra ko baimintis – patekę į automobilių nuomos punktą, tikrai rasite jus tenkinantį variantą, ir tai nebūtinai bus minėtoji mašina, nes gal jums puikiai tiks ir kokia nors kita.

Vykti apsipirkti prieš vestuves

Kai kurie žmonės į Lenkiją važiuoja apsipirkti prieš vestuves. Tada irgi galima nuomotis mašiną, jeigu neturima su kuo nuvažiuoti. Vis tiek kainuos pigiau, negu viską pirkti Lietuvoje. Jeigu vykstama daugiau dienų prieš vestuves, tai reikės ir apsipirkti tokių dalykų, kurie iki tos didžiosios šventės nesugestų. Pavyzdžiui, daug kas vyksta į Lenkiją apsipirkti alkoholinių gėrimų. Taip išvengiama dilemos, kur pigiau gauti krūvas vyno, alaus ar kitų gėrimų. Viską galima ten gauti pigiau. Ten daug pramoninių, buitinių prekių kainuoja mažiau. Todėl galima pirkti ir įvairias buities prekes. Jeigu keliaujate kelios dienos prieš vestuves, tai galima viską pirkti drąsiau. Paimti ir saldumynų, ir daržovių, ir duonos, ir kitų pirkinių. Tik nereikėtų ten pirkti pačių pigiausių produktų, nes jų kokybė, kaip ir Lietuvoje renkantis pigiausius, bus prasta, o vestuvėms jūs juk norėsite šio to geresnio.

Vykti apsipirkti į Lenkiją

Kartais verta nuomotis didesnę transporto priemonę tiesiog tam, kad su grupe žmonių nuvažiuotumėte į Lenkiją ir ten nusipirktumėte viską, ko reikia. Tai irgi geras būdas gauti reikalingų dalykų. Taigi, važiuoti apsipirkti į Lenkiją reikia planuoti iš anksto. Geriausia vykti ne per laisvadienius, o savaitės dienomis – tuomet ten sutiksite mažiau žmonių, galėsite tiesiog kur kas lengviau rasti reikiamus produktus, nereikės eilėse stovėti, lentynos nebus iššluotos. Galite apsirinkinėti pagal iš anksto sudarytą sąrašą – tada įsigysite viską, ko tikrai reikia, ir neprisipirksite nereikalingų dalykų.

#1$ komentaras

  1. Saugiai

    Na dabar ne tik apsipirkinėja žmonės užsienyje maisto produktų, bet labai dažnai perka ir mašinas iš užsienio t.y. JAV, o poto jas parsiplukdo jūriniais konteineriais.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *