Prezervatyvai – ne tik apsaugai, tačiau ir malonumui

Šiais laikais prezervatyvai vadinami pačia geriausia apsaugos priemone, kuri gali garantuoti, kad malonumas bus didelis kaip kad niekada. Juk tokiu atveju, kai apsauga bus visapusiška – malonumo bus taip pat kur kas daugiau, tiesa?

Vienas geriausių pasirinkimų yra SKYN prezervatyvai, kurie jau ne vienerius metus vadinami laiko patikrinta klasika.

SKYN prezervatyvaiTiesa, tai yra sargiai be latekso, kurie pasižymi ne tik labai gera apsauga, tačiau taip pat ir papildomu malonumu, kuris leis Jums pasinerti į aistros jūrą. Koks tai malonumas? Keli galimi variantai – apačioje.

1. Pirmiausia, žinoma, sargiai, kurie turi papildomas šaldymo arba šildymo funkcijas. Žinoma, jos bus intensyvios tik tokiu atveju, kai trintis taip pat bus gana intensyvi. Dėl to reikia kuo daugiau aistros. O kai bus pradedama jausti šildomą malonumą – aitros, patikėkite, bus kur kas daugiau ir tuo pačiu ji bus kur kas malonesnė.

2. Taip pat reikia rasti ir labai platų skonių pasirinkimą. Šiuo metu SKYN prezervatyvai ne tik apsaugo, tačiau ir suteikia galimybę paragauti braškių, skonių, ananasų sargius. Jie puikiai tinka oralinio sekso metu.

3. Ne tik skonis, tačiau taip pat ir kvapas sekso metu daugeliui yra prioritetas. Kvapas taip pat bus intensyvesnis tokiu atveju, kai sekso metu bus daugiau aistros ir tuo pačiu daugiau trinties. Gamintojas siūlo labai daug skirtingų kvapų, tad esame tikri, kad kuris nors tiks.

4. O kaip sargiai, kurie yra lubrikuoti? Jie suteikia kur kas daugiau slidumo, tad sekso metu malonumas bus neišpasakytas. Svarbiausia, kad lubrikantas yra visiškai natūralaus, tai yra, tinkamas odai, makščiai ir t.t.

5. Rinkoje galima rasti tokius sargius, kurie nakties metu šviečia. Svarbiausia nebijoti – jie yra visiškai saugūs naudojimui. Ne visiems tai suteikia daugiau erotikos, tačiau kai kuriems – patinka.

6. Lygiai taip pat kaip ir tie sargiai, kurie yra spalvoti. Galima rasti net ir tokius, kurie yra margi. Atrodo tikrai unikaliai, tad puikiai tinka ir kaip dovana antrai pusei.

Tegul lovos žaidimai būna saugūs, nes tai gali suteikti kur kas daugiau aistros. Svarbiausia – tinkamas jų naudojimas ir tuo pačiu tinkamo sargio pasirinkimas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *