Pavasaris jau čia. Ką auginti šiltnamyje?

Jeigu esate agrariškas žmogus, kuris nori auginti įvairias daržoves bei vaisius bei mėgautis jais – tokiu atveju turite pasistatyti šiltnamį, kuris atveria galimybes kiekvienam auginti tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka. Geriausios kokybės šiltnamiai Jūsų laukia čia: https://pigussiltnamiai.lt/siltnamiu-kainos. Ne veltui šiltnamiai internetu yra geriausias pasirinkimas. O mes pateiksime kelias idėjas, kurios leis Jums užsiauginti tai, kas šiuo metu, tai yra, pavasarį, kai dar gana vėsu – puikiai auga Jūsų sukurtoje mikro terpėja.

  • Ridikėliai

Vieni pirmųjų pranašų, kurie gali augti Jūsų šiltnamyje yra ridikėliai. Jie ne tik labai skanūs, tačiau taip pat ir maistingi. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tikrai nereikia labai daug pastangų, kad galima būtų užsiauginti šiuos labai skanius ir tuo pačiu organizmui naudingus rožinius užkandžius.

  • Salotos

Greta ridikėlių taip pat sėkmingai auga ir salotos, kurioms taip pat dažniausiai nereikia labai ypatingos žemės. Jos dažniausiai sodinamos greta ridikėlių, tad jie vieni su kitais tikrai gražiai augs ir jau po gana trumpo laiko tarpo nustebins labai nuostabiu skoniu.

  • Krapai

Taip pat siūlome džiuginti savo skonio receptorius ir krapais, kurie tikrai puikiai tinka ne tik patiekalų puošybai, tačiau taip pat ir skonio gerinimui. Svarbiausia įsigyti tokių veislių, kurios Lietuvoje yra retos. Tokiu atveju galėsite nustebinti visus artimus, kuriems krapai gali atrodyti jos paprastas prieskonis.

  • Pomidorai

Nors jie nėra labai ankstyvi ir taip pat jiems reikia nemažai šilumos, tačiau tokiu atveju, kai Jūsų šiltnamis yra šildomas – jame gali būti puikiai auginami ne tik stiebeliai, tačiau taip at ir daržovės. Joms, tiesa, reikės saulės, tad belieka sukurti tokį mikroklimatą, kuris tikrai tiktų šiems raudonskruosčiams. Svarbiausia yra skirti laiko bei dėmesio, kadangi tokiu atveju auginimas bus ne tik malonus, tačiau taip pat ir vaišingas. Auginimas tikrai daugeliui suteikia labai daug malonumo. Jeigu esate vienas tų žmonių – siūlome pasilepinti ne tik skaniu maistu, tačiau taip pat ir auginimo malonumu, kurį atranda vis daugiau žmonių.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *