Kodėl nauji butai Vilniuje pranoksta senos statybos daugiabučius?

Nusprendus įsigyti naują būstą, susiduriame su informacijos gausa, kuri apsunkina sprendimo priėmimą. Dažnai ieškoma atsakymo, kas geriau: seni ar nauji butai Vilniuje? Pirmieji, atrodo, yra gerokai pigesni, antrieji, savo ruožtu, žavi savo estetika ir komfortu. Be to, kadangi būstas perkamas mažiausiai dešimtmečiui, būtina pagalvoti ne tik apie savo, bet ir apie savo šeimos poreikius. Galbūt naujasis butas yra arti jūsų darbovietės, tačiau jūsų vaikai turės keliauti į užklasinės veiklos būrelius, esančius gerokai toliau nuo jūsų namų? Labai svarbu įvertinti ne tik namų lokaciją, bet ir statinio kokybę, būsto išplanavimą, gyvenamąją aplinką.

Nuolatinė kova: seni ar nauji butai Vilniuje?

Nauji butai VilniujeSeni ir nauji butai Vilniuje visuomet turėjo savo pranašumų ir trūkumų. Žinoma, senos statybos butai kainuoja pigiau. Be to, paprastai šie daugiabučiai stovi struktūriškai patogiuose miesto mikrorajonuose, kurie užtikrina gerą susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais. Ilgą laiką svarbų vaidmenį atliko ir patogios automobilių stovėjimo aikštelės, kurių negalėjo pasiūlyti naujos statybos namai. Vis dėlto, situacija iš esmės keičiasi. Šiandien naujos statybos daugiabučiai siūlo ne tik išplanuotas automobilių stovėjimo aikšteles, bet ir privačias lauko erdves laisvalaikiui su vaikais ar tiesiog ramiam poilsiui po darbo.

Naujos statybos namai žavi ir savo estetiniais sprendimais. Tai puikaus išplanavimo būstai, kurie tiek išoriškai, tiek vidumi atitinka šiuolaikinio pirkėjo poreikius. Naujieji projektai yra statomi šalia vaizdingų miesto zonų, pvz., šalia Neries krantinės ar netoli vilniečių mylimo Vingio parko, todėl tokie butai atitinka tiek miesto šurmulį, tiek ramią gamtos užuovėją vertinančių pirkėjų poreikius. Svarbu atsižvelgti ir į jus supančią kaimynystę, – paprastai naujos statybos namai yra subūrę jaunas šeimas, kas gali būti svarbu tuomet, jei turite vaikų ir norite, kad jūsų mažieji turėtų bendraamžių draugų.

Įvertinkite ateities perspektyvas

Renkantis būstą, būtina įvertinti ateities perspektyvas. Tyrimai rodo, kad paprastai nekilnojamasis turtas perkamas vos 1–2 kartus per gyvenimą, todėl priimant šį sprendimą reikia gerai pagalvoti apie tai, kas mūsų laukia rytoj. Kaip ir minėjome, senos statybos butai kainuoja pigiau, tačiau nauji butai Vilniuje yra ne tik palankiau vertinami paskolas suteikiančių įstaigų, bet ir kur kas ilgiau išlaiko savo vertę ir, esant poreikiui, gali tapti puikia investicija. Be to, renkantis seną statybą, neišvengiamai būsite priversti investuoti į inžinerinių tinklų atnaujinimą, namo renovaciją ir kitus didelių išlaidų reikalaujančius darbus. Naujos statybos namai, priešingai, yra statomi laikantis naujausių technologinių reikalavimų, taikant ilgaamžius ir tvarius sprendimus, todėl galėsite būti tikri, kad nauju būstu be didesnių papildomų išlaidų galėsite džiaugtis ne vieną dešimtmetį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *