Miegamojo lovos komponavimas pagal feng-šui

Geras miegas reikalingas visiems. Tačiau jeigu gyvūnai dažniausiai sėkmingai miega at grindų ir dėl to visiškai nejaučia jokio diskomforto, tai žmonės tuo tarpu nori labai geros kokybės miegamojo lovos, kuri ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir yra labai patogi.

Žinoma, miegamojo lovos pasirinkimas, kaip ir komponavimas kambaryje – rimtas ir atsakingas darbas. Tačiau tikrai įveikiamas. Pateiksime kelis patarimus, kurie padės komponuoti lovą taip, kad patalpoje būtų kuo daugiau harmonijos.

Svarbiausia – stiliaus harmonija

Miegamojo lovos savo stiliumi turi būti derinamos prie kitų baldų, kurie yra kambaryje. Ir svarbiausia, kad derinamos labai skirtingais aspektais nuo spalvinės gamos iki stiliaus. Kadangi šiuo metu internete galima pamatyti labai daug pavyzdžių, kurie sėkmingai kopijuojami – svarbiausia jais remtis. Ir tuo pačiu žiūrėti, kad stiliaus harmonija atitiktų Jūsų poreikius, tai yra, kad patiktų Jums. Juk pati feng-šui bus visiškai nefunkcionali tokiu atveju, jeigu ji nepatiks žmogui, kuris turės gyventi tokioje aplinkoje.

Daiktai, kurie turi asmeninę vertę

Dažniausiai greta lovos būna staliukai ant kurių galima laikyti ne tik daiktus, kurie reikalingi miegui, tačiau ir tokius, kurie puošia aplinką. Pagal šią filosofiją labai svaru rinktis tokius daiktus, kurie Jums turi artimą reikšmę ir kelia tik pačias geriausias emocijas. Žinoma, didelis daiktų kiekis taip pat nėra siūlomas. Jau geriau vienas daiktas, kuris kelia tik pačias geriausias emocijas, nei labai didelis jų skaičius, kurie galbūt yra madingi, tačiau tikrai neturi reikšmės ir vertės Jums.

Tarkitės su specialistais

Galiausiai, kad ir kokia miegamojo lova reikalinga – visada verta tartis su specialistais, kurie ne vienerius metus dirba šioje sferoje ir tuo pačiu padeda rasti tokius baldus, kurie geriausiai atitinka asmeninius poreikius. Juk miegamojo lovos yra tokios įvairios. Svarbiausia – skirti dėmesį smulkmenoms ir rinktis tai, kad Jums kelia geriausias emocijas.

Ne visiems svarbu feng-šui, tačiau visiems svarbu, kad miegas būtų pačios geriausios kokybės. Tad skirkite dėmesio smulkmenoms ir raskite tokius baldus, kurie garantuos saldžius ir ilgus miegelius. Esate to verti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *