Kompiuteris: pirkti naują ar remontuoti seną?

Nebeveikia kompiuterisNeplanuotų išlaidų nemėgstame niekas, todėl kompiuterių remontas Vilniuje gali nemaloniai ištuštinti piniginę. Kiekvienas kompiuterių ir IT meistras pasakys – tai reikia labai saugoti savo daiktą ir tada nereikės kišti pinigų į remontą. Tačiau, jeigu jau atsidūrėte tokioje situacijoj, kada kompiuteris ima neveikti, galima pagalvoti apie tai, ar jį taisyti, ar pirkti kitą.

Kada verta taisyti

Pirmiausiai reikėtų pažiūrėti, kiek jums preliminariai gali kainuoti kompiuterių remontas Vilniuje. Tada skaičiuoti, ar tai ta suma, kurią norite sumokėti už kompiuterio remontą. Taip pat jums reikia paisyti savo planų. Kokie jie? Ar sugedo jūsų naujas kompiuteris, kurį naudoti planavote dar penkis metus? O gal nusibaigė kažkas, ką jau ir šiaip planavote išvežti poilsio į tėvų namus bei pirkti visiškai naują? Pagalvokite apie tai, ką patys planuojate. Iš esmės, visi kompiuteriai gali būti pataisyti ir tarnauti dar ilgiau. Tačiau visada galioja tas pats kas ir su automobiliais. Kuo senesnis modelis, kuo ilgiau tarnauja, tuo daugiau ilgainiui ges. Todėl įvertinkite ir tai bei žinokite, kad naują kompiuterį taisyti visada labiau apsimoka nei seną.

Kam reikia kokio kompiuterio

Jeigu planuojate pirkti naują kompiuterį, susipažinkite su tuo, kam reikia kokių kompiuterių. Juk iš tiesų žmonėms reikia jų skirtingų. Jeigu esate tekstų rašytojas, jums geriausia įsigyti mažą nešiojamą kompiuterį. Arba jeigu esate žurnalistas. Kuo lengvesnį ir su smagia klaviatūra.Tuomet galėsite ir toliau išlikti mobiliu žmogumi, keliauti po įvairias vietas ir tiesiog išsitraukę savo patogų mažą kompiuterį, parašyti su juo tuos darbus, kuriuos turėjote parašyti. Tik nepirkite planšetės, nes su ja bus nepatogu rašyti.

Jeigu esate studentas, tada gal kaip tik geriausiai ir tiks naudoti planšetę. Į ją galėsite rašyti, konspektuoti tai, ką jums reikia užsirašyti, galėsite ir pasipaišyti, jei norėsite. Turbūt nereikės rašyti labai daug ir greitai, todėl viskas bus gerai. Be to, galėsite tuo pačiu ir nusipiešti ką nors.

Jeigu naudojate daug sudėtingos programinės įrangos, jums reikėtų didesnio ir galingesnio kompiuterio. O gal net verta turėti kelis kompiuterius. Tarkime, grafikos dizaineriams, programuotojams visada patogiau namuose turėti du kompiuterius, iš kurių vienas būtų su labai dideliu monitoriumi, per kurį gali žiūrėti vieną programą, o per kitą monitorių, kitą. Be to, reikės ir su daugiau branduolių procesoriaus, aišku, didesnės talpos atminties ir pan.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *