Kaip išsaugojamas telefonas

Jeigu galvojate, kad iPhone 6 dėklai yra tik stiliaus dalykas – galvokite dar kartą. Ne be reikalo nuolat vyksta sudaužytų išmaniųjų ir Samsung telefonu supirkimas. Juk kasdien naudojamą daiktą saugoti reikia, o nesaugant jo belieka atiduoti tiems, kas superka.

Nuo ko apsaugos dėklas

Saugus telefonas jūsų rankosePirmiausiai pakalbėkime apie telefonų dėklus. Kai telefonai tik atsirado ir dar nebuvo liečiamųjų ekranų, buvo mažiau dėmesio skiriama telefono dydžiui. Jie išties būdavo masyvūs, primindavo tuos telefonus, kuriuos turėdavome namuose su laidu. Būdami dideli, su storomis sienelėmis, tie telefonai galėjo ilgai išlikti sveiki, net jeigu kas nors juos ir numesdavo ant žemės. Na ir kas, kad nukrito – juk nukritus, ne bėda. Nukritus telefonui, jis gali vėliau būti vėl naudojamas, nes jam nieko neatsitiko. O taip mesti, kad sudužtų ekranėlis, reikėjo mokėti, tiesiog turėti specialiųjų sugebėjimų. Tačiau dabar, kai telefonai visai kitokie, reikia juos saugoti labiau. Visų pirma, jie turi labai daug naujų visokių funkcijų, todėl jų mikro sistema yra tikrai sudėtinga. Antra – tie telefonai tikrai labai trapūs. Pusė jų korpuso yra padaryta tiesiog iš ekrano, o ekranas tikrai nėra pati tvirčiausia medžiaga pasaulyje. Taigi, nėra ko stebėtis, kai telefonai dūžta, krenta. Dėklas yra naudingas tuo, kad telefonas net ir labiau kur prispaustas atsilaikys spaudimui ir išliks gyvas. Bus mažiau subraižomas ar išvis nesubraižomas ekranas. Galiausiai dėl kritimo. Gali užtekti pusės metro aukščio, kad telefonas nukristų nesėkmingai ir nustotų veikti arba bent jau perskiltų ekranas gražiu drugeliu. Jūs juk nenorite, kad taip nutiktų jūsų telefonui, dėl to ir verta naudoti dėklą. Kai telefoną naudojame labai dažnai, jį imame traktuoti vos ne kaip kažkokį savaime egzistuojantį dalyką. Atrodo, kad jis yra kaip kokia jūsų koja ir ranka, ir jis valdo pats save, ir jis nenukris. Bet iš tiesų jis juk tėra daiktas, kurį nešiojatės kartu. Jeigu netyčia užsižiūrėsite, jis gali kristi ir skilti. Taigi, pasistenkite jį visada laikyti gerai apsaugančiame dėkle.

Nuo ko apsaugos plėvelė

Plėvelių naudojimo paslaptis slypi dviejų metų garantijoje. Po dviejų metų dažnai žmonės jau nebegali žiūrėti į savo telefonus – jie atrodo bjaurūs, subraižyti, ekranas visas apsibraižęs. Bet jeigu turite apsauginę plėvelę, tai po tų dviejų metų ją tiesiog nuimate ir ekranas kaip naujas. Tada klijuojate kitą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *