Kaip išgelbėti sušlapusį telefoną

Tik neperšlampami Samsung deklai gali išgelbėti jūsų telefoną nuo drėgmės, lietui lyjant ar netikėtai apliejus arbata. Visgi, jeigu telefoną ilgam pamerksite į balą, gero nelaukite. Tad štai keletas paprastų praktinių patarimų, ką daryti, kad išgelbėtumėte telefoną nuo drėgmės.

Prevencija: geras dėklas

Sakoma, šaukštai po pietų, kai jau įvyksta nelaimė. Bet net ir tada verta pasimokyti ateičiai ir pagalvoti, ko daugiau ateityje nedarysite. Kad jums reikalingi drėgmei atsparūs Samsung deklai. Šios prevencijos imkitės nelaukdami, kol problema pasikartos dar kartą, arba, jeigu šią informaciją skaitote atsitiktinai, o ne dėl to, kad jūsų telefonas kiaurai permirko – tai jau dabar pasirūpinkite prevencine priemone. Ne megzta močiutės kojinė tegul būna jūsų dėkliukas, o geras, drėgmei atsparus dėklas.

Visą išardyti

Samsung telefonų priedaiVisgi, jeigu jau apliejote telefoną, pirmiausia, ką gero galite jam padaryti, tai jį išardyti. Nuo to ir pradėkite. Jį išardę galėsite judėti toliau. Nuimkite dangtelį, nuimkite viską nuo jo, išimkite akumuliatorių ir korteles. Jeigu tai toks telefono tipas, kuris išsiardo ir į dar smulkesnes detales, tuomet ardykite jį dar smarkiau. Na o dabar jau galima galvoti ir, ką daryti toliau.

Nuvalyti

Taigi, viską išvalykite su pačia sausiausia, kokią namuose rasite, šluoste. Valykite greitai ir atkakliai, ir netrukus galėsite džiaugtis, kad jūsų telefonas jau atrodo beveik sausas. Deja, tai tik išoriniai požymiai, o viduje jis galbūt bus vis dar šlapias ir permirkęs. Tad paskubėkite ir greičiau spręskite šią problemą.

Palikti neįjungtą 2 paroms džiūti

visas detales sudėkite ant rankšluosčio. Idealu, jei galite padėti kur nors netoli radiatoriaus – vietoje, kur natūraliai yra sausa, o ne drėgna, ir kur lengvai džiūsta viskas, kas sudrėkę. Toks lėtas džiuvimas nepakenks jūsų puikiam telefoniukui, ir kaip tik leis jam išdžiuvus atrodyti vėl gerai, greitai bus ištraukta jo drėgmė.

Įjungus įvertinti žalą, jeigu reikia, nešti pas meistrą

Visgi, gali būti, kad žala buvo per didelė ir vien šių priemonių nepakanka. Po dviejų dienų telefoną vėl surinkite ir pažiūrėkite, kaip jis veikia. Ar tinkamai veikia kamera, garso įrašymo sistema. O kaip gi su garso? Ar groja gerai, ar skamba, kaip pavyksta skambinti, ar žmonės glai prisiskambinti jums? Jeigu kažkur pastebėsite padarytą žalą, greičiau išjunkite, neškite meistrui ir atskleiskite jam visas detales, kas gi neseniai nutiko jūsų telefonui.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *