Kaip gyventi be pinigų

Ar į pinigų leidimo laisvę mūsų neišleistų paimti kreditai internetu, ar pinigų negalėtume lengvai leisti dėl to, kad šiaip jų neturėtume, vis tiek galima gyventi ir visai neturint pinigų. Tokį gyvenimo būdą gali pasirinkti menininkai, laisvamaniai, o gal tiesiog prieš sistemą einanti visuomenės dalis. Dažnai tuomet yra išsikraustoma kur nors į kaimą gyventi, o paskui sutaupoma dėl gyvenimo būdo pasikeitimo daug pinigų. Tad kaip gi gyventi be jų?

Grąžinti paskolas

Paskolų visi pasiūlymai aprašyti puslapyje, kuriame teikiamos paskolos. Tad, jeigu norėsite pasiskolinti, tą galėsite padaryti tiesiog smulkiai viską paskaičius. Aišku, paskaitysite ir grąžinimo sąlygas, jos nėra pačios maloniausios. Ten bus viskas paaiškinta, kaip ir kada reikia kreditus ir palūkanas pervesti. Taigi, jeigu pasiryžote gyventi be pinigų, turimus pinigus skirkite paskolų išmokėjimui, nes tai labai svarbu.

Kai kuriuos poreikius vis tiek laikyti būtinus apmokėti

Credit24Taip, kaip būtinai turi būti grąžinami kreditai internetu, taip būtinai reikia ir stengtis apmokėti kitas paslaugas. Pavyzdžiui, yra labai svarbu, kaip jūs rūpinsitės savo sveikata, gydymu. Jeigu turite pinigų, žinoma, turėsite daug jų pakloti tam, kad būtų apmokami ir jų įvairūs poreikiai. Arba tam tikri pragyvenimo aspektai, stogas virš galvos – tai būtini poreikiai. Jiems pinigų turbūt reikės, taigi, bent minimalų pinigų šaltinį vis tiek turėsite užsitikrinti.

Užsiauginti maisto

Dar vienas pasiūlymas – užsiauginti savo maisto. Tai protingas pasirinkimas, kadangi auginant savo maistą galite ir labai smagiai praleisti laiką (daug kam patinka, sodo, daržo, žemės darbai), ir gauti maisto nemokamai, ir turėti tikrai kokybiškas, ekologiškas daržoves. Tokios parduotuvėse yra specialiuose stenduose ir paprasčiausios morkos yra pardavinėjamos ta pačia kaina kaip egzotiškos jūros gėrybės. Tokios yra dabartinės ekologijos kainos. Taigi, užsiaugindami sau darželyje maisto, gausite tai, kas jums bus reikalingiau ir daug skaniau, negu kažkoks maistas, kurį jūs perkate ir dar brangiai sumokate.

Pasidaryti pačiam

Jeigu darysitės patys maistą ir auginsite – tai prieikime ir prie rimtesnių žaidimų. Standartinė, tradicinė pora, kurioje yra vyras ir moteris, savo sugebėjimus gali paskirstyti įvairių reikalingų poreikių patenkinimui. Poroje pasidalinus darbus, gali ir gimti nauji pasiūti, numegzti drabužiai, ir visokie gražūs rūbai, ir rankų gamybos baldai, ir kitokie panašūs naudingi dalykai, papildantys ir praturtinantys buitį. Tad visada galite pasidaryti daiktus ir drabužius patys, ir tai bus džiugus dalykas.

#1$ komentaras

  1. Gerda

    Na be pinigų šiais laikais labai sunku gyventi, bet gi visko būna, o reikia mokėti sugebėti prisitaikyti prie susidariusios situacijos. Gerai, kad yra bankų ir unijų, kurios žvelgia palankiau į patį žmogų ir nebegręžia taip pinigų, kaip greitųjų kreditų bendrovės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *