Kaip auginti ir puoselėti vejukę?

VejapjovėNatūralu norėti turėti tokį prietaisą kaip benzininė vejapjovė, jeigu svajojate apie išpuoselėtą ir tikrai gražią savo kiemo veją. O to norėti irgi reikia, nes juk mes galime gyventi tikrai gražiai, jeigu tik susitvarkome. Tačiau kaip reikėtų tą daryti, kaip gi puoselėti vejukę?

Žolę pjausite vėliau, bet vejapjovę galite įsigyti

Visų pirma, galite sumokėti didžiausią sumą už brangiausią pirkinį ir iškart nusipirkti vejapjovę: https://parkutechnika.lt/akumuliatorines-vejapjoves. Už visus likusius pinigus pirksite kitus būtinus ir nebūtinus dalykus, bet širdis jau bus rami, kad stambiausias pirkinys, pareikalaujantis daugiausiai lėšų, jau nupirktas.

Išsirinkite sėklas

Taigi, benzininė vejapjovė jeigu jau garaže, pirkite tai, ką paskui pjausite. Ir tai pirmiausia, aišku, bus reikiamos sėklos. Sėklas pirkite atsižvelgdami į tai, kokio tipo dirva jūsų kieme, su kuo tą žolę pjausite, kaip atrodo reljefas ir kokių žolių iš tikro norite turėti. Galima rinktis ir skirtingą jų atspalvė, nors išdygusi pievutė visada bus šviesesnė, o jau paaugusi bus tamsi.

Paruoškite dirvą

Dirvą ruoškite darydami įvairius dalykus. Pirmiausia reikia lyginti reljefą, tada arti viską arba kasti, tuomet maišyti su derlingais mišiniais. O prieš pat sėją reiktų dar tą dirvą ir gerai sudrėkinti – arba šį darbą galės atlikti motulė gamta.

Sėkite reikiamu metu

Nebarstykite sėklų tada, kai šaus į galvą. Ant pakelio yra parašyta, kada ir kaip iš tiesų reikia sėti. Taigi, pasinaudokite šia instrukcija, antraip teks internete skųstis, kad sėklos nedaigios arba dar kažkas. Ant visų sėklų visuomet būna parašyta bent jau kuriais mėnesiais reikia sėti.

Įrenkite laistymo sistemas

Tobulinkite savo vejukės programą ir įrenkite čia puikias laistymo sistemas. Jos leis reikiamu metu užtikrinti pakankamą vandens kiekį ir padaryti taip, kad jūsų sodo vejukė tikrai būtų puiki, graži, keltų daug teigiamų emocijų. Tai bus jūsų darbas, kurį atlikę galėsite džiaugtis, kad vejukė yra neišdžiuvusi it Italijos gelsvos pievos.

Padarykite patogius praėjimus, takelius

Užsėjus gražią naują vejukę, galite taip padaryti, kad po ją vaikščioti būtų galima be kaltės jausmo. Bent jau pagrindiniams maršrutams, kurie numatomi sode, padarykite reikalingus pagrindinius praėjimus. Jie galės būti jums reikalingi ir patrauklūs, kai vaikščiosite. Paprastai ten yra išgrindžiama plytelėmis ar akmenėliais, kartais asfaltuojama – nuo jūsų priklauso. Kad būtų gražiau, galima ir lemputes tam tikras aplink įsirengti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *