Ką reikia žinoti apie PRP terapiją?

PrpPRP procedūra yra laikoma efektyvia procedūra, kuri efektyviai veikia kūno audinių atsinaujinimo procesus. Ne visi žino apie tai pakankamai informacijos, todėl metas apie tai sužinoti daugiau. Šiuo metu daugelio grožio salonų siūloma prp terapija skirta padėti kovoti su tokiomis problemomis, kaip plaukų plikimas, odos senėjimas, figūros problemos ir t.t. Kaip tai gali padėti žmonėms?

Regeneracinė procedūra padeda atnaujinti odą. Ji tinkama tiek grožio puoselėjimui, tiek ir norint gydyti tam tikras ligas. Kai kurie galvoja, kad galima tokią procedūrą taikyti tik plaukams arba tik veidui, tačiau reikia žinoti, kad ją galima taikyti bet kokiai kūno daliai. Pavyzdžiui, itin efektyvi ji bus gydant plaukų slinkimą. Jums tereikia surasti, kur atliekama tik mezoterapija plaukams Kaune ar kitame jums tinkamame mieste ir sužinoti apie atlikimą daugiau informacijos. Plaukų grožis yra labai svarbus visiems. Tiesa, vyrai sunkiau susitaiko su tuo, kad jiems prasideda plaukų slinkimas, o moterys to dažnai ne taip sureikšmina, tačiau ir jos susiduria su tam tikrais sunkumais. Galima tik pasakyti, kad ši procedūra tinkama tiek moterims, tiek ir vyrams, todėl jeigu turite tokių problemų, tai galite kreiptis į specialistus, kurie teikia tokias paslaugas. Tiesa, tik reikia labai atidžiai rinktis pas ką atliksite tokią procedūrą. Visuomet verčiau eiti ten, kur teikiamos aukštos kokybės paslaugos.

Kitas panaudojimo būdas – prp terapija veidui. Ji labai efektyvi tuomet, kai norima užkirsti kelią raukšlių atsiradimui. Taip pat tinka tiems, kurių oda yra sausa arba kenčia nuo celiulito. Dažniausiai pacientai turi problemų tiek su plaukais, tiek ir su veido ar kūno oda, todėl paranku atlikti procedūras skirtingoms zonoms, pavyzdžiui, surandate, kur atliekama mezoterapija plaukams Kaune ir tuo pačiu susitariate dėl procedūrų veidui ar kūnui. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko, nes vienu metu pradėsite spręsti kelias problemas.

PRP procedūra yra pakankamai greita. Iš jūsų bus paimtas kraujas ir specialiu prietaisu atskirti trombocitai. Jie bus paruošiami ir toks serumas bus sušvirkščiamas į tas vietas, kurios yra probleminės, pavyzdžiui, jeigu jus vargina plaukų slinkimas, tai toks serumas bus suleistas į galvos odą tose vietose, kur slenka plaukai. Tai procedūra, kuri greitai atliekama, o rezultatų taip pat nereikia ilgai laukti. Nereikia baimintis ir dėl alerginių reakcijų ar galimo atmetimo, nes serumas yra iš paciento kraujo.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *