Japoniškos mašinytės istorija

Parduodu automobilįAntradienį automobilių supirkimas Vilniuje sulauks ir mūsų japoniškosios mašinytės, kurią visi tiesiog vadindavomeColtu, apsilankymo. Jau kuris laikas svarstome, ką geriausia būtų su ja padaryti, kokia turėtų iš tiesų būti šioautomobiliuko paskirtis ir ateitis. Galiausiai, priėjome išvadą, kad geriausias dalykas, kurį galime pasiūlyti, tai yra tiesiog atidavimas mašinos auto dalių supirktuvei, ir tai vietai, kuriai apskritai rūpi auto supirkimas. Na tiesiog negali kiekvienas žmogus turėti pačią geriausią ir naujausią mašiną. Aš paprastai važinėju su senesnėmis, ir važiuoju tol, kol dar rieda. Paskui, kai jau jos pritrūksta gyvybės, iškeičiu jas į kažką kita. Dabar turiu pasakyti, kad esu gana patenkintas dabartine savo mašinos būkle, nes nors manasis Coltas ir atlaikė labai daug, tačiau automobilių supirkimas Vilniuje nepamatys pačios blogiausios būklės. Visgi šiek tiek paremontavau tam, kad būtų galima užsiprašyti ne pačios mažiausios kainos, o kažkiek didesnės. Matysim, kaip bus.

Kur gavom

Mano mama šį Coltą pirko iš tuometinės brolio merginos, su kuria dabar jau jis yra sukūręs šeimą ir turi du vaikus. Kiek žinau, ji anksčiau turėjo kitą automobilį, kurio irgi paskui laukė auto supirkimas. Tas buvo atiduotas pusseserės, pakėlusios sparnus emigruoti į Airiją. O kaip gi dabartinis Coltas? Su juo mama iškart pateko į keistą avariją. Ji, važiuodama kaimais į darbą, nepastebėjo vieno ženklu ir su automobiliu skrido nemažą atstumą, paskui vertėsi tiesiog kūliais. Tie, kas nuo kalno, dirbdami, matė tą avariją, jau galvojo, kad bus daug lavonų išnešta. Labai nustebo, kai iš mašinos išlipo visiškai sveika mano mama. Be to, net ir pačiai mašinai visiškai nieko nenutiko, tik vos sparnas buvo įlenktas.

Kiti savininkai

Vėliau, kai mama pati taip pat išvyko į Airiją dirbti, automobilis tapo be šeimininko. Prastovėjo metus kieme, o vėliau mes ją su vyru pasiėmėm į Vilnių kaip "zapatskę". Ne visada mašina veikia taip, kaip nori, todėl gana gerai turėti garaže dar vieną papildomą, atsarginį automobilį, su kuriuo ir galėtum važinėti tiek, kiek tau įmanoma, kiek tau reikia ir panašiai. Taigi, turėdami šį atsarginį automobilį, važiuojame tikrai saugiai, greitai ir žinome, kad jeigu kas nors atsitiktų, visada turime atsarginį. Daug kas sako, kad Japonų gamybos mašinos visada labai ilgai tarnauja. Dabar, deja, jau ir ją išleisime į poilsį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *