Nestandartiniai sprendimai lubų interjerui: įtempiamos lubos

Namuose atliekant remontą ar naujai įsirengiant būstą lubų, sienų ir grindų apdaila yra vieni iš svarbiausių, kuriant bendrą būsto interjerą. Dauguma iš mūsų lubas įsivaizduojame tradiciškai baltos spalvos ir žinome kelis įprastus apdailos būdus, kaip apkalimas dailylentėmis, dažymas ar gipso plokštės. Tačiau ar žinome apie nestandartines lubas? Ar galime įsivaizduoti jas kitokios spalvos, gal net margas, su romantišku apšvietimu? Šias ir dar daugiau galimybių suteikia įtempiamos lubos.

Fotografijos atspaudas ant lubų

Ant įtempiamų lubų galima atspausdinti bet kokį paveikslą ar nuotrauką. Ar norėtume vakare, gulėdami lovoje, ant savo lubų matyti žvaigždėtą dangų, o gal gėlės žiedą ar kokį klasikinį paveikslą? Visa tai yra įmanoma! Įtempiamos lubos gaminamos dažniausiai iš PVC (polivinilchlorido) medžiagos. Patikimos įmonės turėtų naudoti sertifikuotą Europos Sąjungoje polivinilchloridą ir užtikrinti savo klientams garantiją, kad šioje medžiagoje nėra jokių neaiškių, kenksmingų priedų. Tada lubos su fotografijos atspaudu ne tik atrodys išskirtinai, bet ir nekenks gyventojų sveikatai.

Įtempiamos lubos su romantišku apšvietimu

Šios lubos suteikia galimybę įmontuoti LED šviestuvus, tai gali būti papildomas ar pagrindinis apšvietimas. Žmonės jau pamėgo įtempiamas lubas su LED apšvietimu svetainėje, nes tai vieta, kur lankosi svečiai ar susirenka pavakaroti šeima. Svetainė gali iš tiesų tapti romantiška ir jaukia vieta, sumaniai lubose įmontavus kelis nedidelius šviestuvus. Su „Briliantinės lubos“ įmonės atstovais dirbantys dizaineriai visada pataria, kaip sukurti subtilų apšvietimą svetainėje, miegamajame ar kitose būsto erdvėse.

Kelių lygių įtempiamos lubos

Tokio tipo lubos atrodo šiuolaikiškai, o jose įmontuotas apšvietimas suteikia interjerui prabangos ir išskirtinio žavesio. Labai patogu po kelių lygių įtempiamomis lubomis paslėpti vamzdžius, elektros laidus ir visus nelygumus, kurių kartais pasitaiko namuose.

Įmonės „Briliantinės lubos“ atstovai savo klientams gali pasiūlyti ne tik šiuos, bet ir dar daugiau kokybiškų, šiuolaikiškų sprendimų luboms. www.briliantineslubos.lt naudoja tik sertifikuotus produktus, o siekiantiems natūralumo gali pasiūlyti įtempiamas lubas iš natūralių medžiagų. Įmonės dizaineriai visada patars, pateiks kelis pasiūlymus, kurie puikiai derės prie bendro interjero.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *