Grožio peilis iš arti

Šiandien Sandrai jau nebe sunku kalbėti apie tai, kaip buvo atlikta didelė operacija – krūtinės didinimas. Jauna moteris visai nesigaili, kad pasidarė šią operaciją, atvirkščiai, kaip pati sako, gailisi, jog taip ilgai nesiryžo kažko imtis. O juk galėjo anksčiau tai padaryti. Kodėl tik dabar? Kaip buvo atliekama operacija? Koks rezultatas? Apie visa tai – iš pirmų lūpų, kalbant su Skaiste.

Skaiste, kodėl ryžaisi tokiai operacijai ir ko labiausiai bijojai?

Apie krūtų didinimąKaip turbūt ir visos moterys, labiausiai bijojau komplikacijų. Ne visuomenės reakcijos, ne skausmo, ne gijimo, o komplikacijų. Krūtų implantai yra ne natūralus mūsų kūno darinys, o tai, kas į jį kone brutaliai įkišama, nors ta sintetika ir yra maksimaliai pritaikyta mūsų kūnui. Bet visgi mes turime sutarti, kad bet koks implantas, bet koks svetimkūnis kūne yra svetimkūnis. Buvau daug prisiskaičiusi apie tai, kaip operacijos komplikuojasi, kaip gali supūliuoti, netikti… Dėl to taip ilgai krūtinės didinimas ir buvo atidėliojamas. Nors ir pinigų, ir laiko, ir noro tam buvo jau anksčiau.

Ryžausi tokiai operacijai, nes dirbu tokiame darbe, kur išvaizda labai svarbi. Po to, kai numečiau 20 kilogramų, kūnas įgavo kitas, puikias formas. Tik krūtinės tiesiog visai neliko. Tada pagalvojau – jeigu taip norėjau gražaus kūno, kad dėl jo net atsisakiau viso mėgstamo maisto, tai nejaugi negaliu dar pasistengti ir pasidaryti tą nelemtą operaciją? Po vienos gausios kritikos lavinos nusprendžiau nebedvejoti ir ryžtis operacijai.

Kaip praėjo pati operacija?

Buvau labai patenkinta profesionalumu medikų, į kurių rankas atitekau. Po to, kai susipažinau su chirurgų komanda, man pasidarė visiškai ramu. Žinoma, jie smulkiai paaiškino, kaip vyksta plastinė operacija, kaip ji yra daroma, ir ką gali iš to gauti, kokio šalutinio poveikio gali tikėtis, ir kokio teigiamo. Viską įvertinau ir nusprendžiau pasidaryti operaciją, ji praėjo sėkmingai.

Ar dar planuoji darytis plastinių operacijų?

Iš tiesų, krūtinės didinimas buvo vienintelė operacija, kurios man reikėjo, kurios aš norėjau. Dabar esu laiminga ir taip. Tačiau daug kas sako, kad plastinės operacijos tam tikra prasme yra kaip narkotikas. Tikrai kažkoks poveikis yra, kad vieną pasidarius, norisi ir daugiau. Atrodo, o, juk galėčiau čia ir taip, ir taip pasigražinti, tai kodėl to nepadarius? Nežinau, bus matyt. Gal ateis laikas, ir norėsiu mažinti raukšles ar panašiai.

#1$ komentaras

  1. sugrąžinti

    Aš taip pat didinausi ir likau labai patenkinta! Susigrąžinau buvusias formas!

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *