Gėlių dovanojimas – klaidos

Gėlių fėjaGėlių dovanojimas dabar tapo daug paprastesnis, o ir progų nudžiuginti artimuosius dar daugiau. Šiuo metu geles i namus siauliai, Kaunas, Vilnius ar į bet kurį kitą šalies miestą gali pristatyti kurjeriai. Tereikia susirasti tuos, kurie teikia gėlių pristatymo paslaugą ir ją užsakyti. Kaip jau supratote, pasiteisinti, kad neturėjote laiko – jau negalėsite, nes dabar užsakyti gėles kaip niekad paprasta.

Norint tinkamai įteikti gėles reikia žinoti pagrindines taisykles. Pateiksime jums pačias svarbiausias, kurių nesilaikant, galima suklysti ir parodyti savo neišmanymą. Pavyzdžiui, užsakote gėles https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-klaipedoje, tai atminkite, kad renkantis pavienes gėles reikia paisyti skaičiaus taisyklės. Kas tai per taisyklė? O gi labai paprasta – pavienės gėlės turi būti dovanojamos tam tikro skaičiaus. Čia svarbu atminti, kad nuo senų laikų priimta, kad norint išreikšti liūdesį, tarkim, laidotuvėms, dovanojamas lyginis skaičius gėlių, pavyzdžiui, aštuonios kalijos. Džiugiomis progomis dovanojamas nelyginis skaičius gėlių, pavyzdžiui, mamos dienai dovanojamos 5 tulpės ar vestuvėms dovanojamos 17 rožių. Aišku, jei gėlių labai daug, tai galbūt niekas neskaičiuos jų, bet niekada nežinai, kas įvyks, tad geriau užsakykite reikiamą skaičių gėlių atitinkamai progai.

Renkantis puokštę reikia atminti, kurios kompozicijos bus tinkamos. Dažniausiai floristai šias taisykles puikiai išmano, tačiau būna patys pirkėjai prašo sukurti puokštę iš jų nurodomų gėlių. Tokiais atvejais reikėtų žinoti, kad kai kurios gėlės netinkamos merkimui į vandenį kartu. Pavyzdžiui, nedovanotina klaida būtų į tą pačią vazą pamerkti pakalnutes kartu su rezetomis. Populiarieji narcizai, gvazdikai ar rožės geriau būtų merkiami su tomis pačiomis gėlėmis, o ne su kitos, tarkim, geriau rinktis rožių puokštę ar narcizų puokštę, o ne narcizus ir rožes kartu. Laikytis šio patarimo reikia dėl to, kad jei bus pamerktos į vieną vazą tokios gėlės, kurios negali būti merkiamos tarpusavyje – jos greičiau nuvys. Užsakydami geles i namus siauliai ir kitame mieste, geriau rinkitės jau esamas gėlių puokštes, o jei patys nuspręsite rinktis gėles, kurios bus puokštėje, tai atminkite tai, kas parašyta aukščiau.

Šiuolaikinis verslas nuolat tobulėja siūlydamas įvairiausias paslaugas. Tarp jų ir gėlių pristatymas. Ši paslauga https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-klaipedoje labai populiari visoje Lietuvoje. Nereikia niekuo rūpintis, tik susisiekti telefonu ar internetu su parduotuve, kuri teikia gėlių pristatymo paslaugą ir užsakyti, kad reikiamu metu būtų pristatytos jūsų parinktos gėlės tam, kurį norite nustebinti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *