Duomenų atkūrimas

Šiandien, kai kompiuterinės technologijos sparčiai tobulėja, be galo dideli mastai informacijos telpa mažose atminties kortelėse, kompiuteriuose ar kituose įtaisuose. Be galo patogu turėti visą svarbią informaciją skaitmeniniu pavidalu, tačiau kartais keičiant kokius nors savo prietaisų parametrus, gali dingti visa informacija. Laimei, šiandien beveik visą informaciją galima susigrąžinti atgal; pavyzdžiui jei esate Londono gyventojas, interneto paieškos sistemoje įvedęs London data recovery akimirksniu surasite įmonę, kurioje jums gali susigrąžinti prarastus duomenis.

Kaip išvengti duomenų dingimo

DuomenysDažniausiai pasitaikantys duomenų dingimo atvejai yra perrašant kompiuterio operacinę sistemą. Tai gali įtakoti tam tikra sistemos klaida ar jūsų duomenų buvimo vieta. Dažniausiai duomenis pavyksta susigrąžinti, nes jie nėra ištrinami negrįžtamai. Tačiau vis dėlto patartina prieš perrašant savo kompiuterio operacinę sistemą atsakingai peržiūrėti savo duomenų buvimo vietą ar tiesiog būtiniausius duomenis laikinai persikelti į atmintuką ar kitą laikmeną. Tai sutaupys jums laiko, pinigų ir neteks patirti streso.

Sunkesnis atvejis, kai duomenys išsitrina iš atminties išmaniojo telefono, fotoaparato ar kito prietaiso atminties kortelės. Tai dažnai įvyksta atsinaujinant išmaniojo telefono programoms ar netyčia pasirinkus kortelės formatavimo funkciją, kai visi duomenys dažniausiai yra ištrinami ir kortelė paruošiama naujam darbui. Taip nutikus reikėtų iš karto kreiptis pas specialistus ir nurodyti tikslią eigą veiksmų, kuriuos atlikote prieš išsitrinant duomenims. Džiugu, kad ne tik Lietuvos, bet ir užsienio specialistai yra geri savo srities žinovai, todėl į paieškos sistemą įvedus sd card data recovery galima nesunkiai surasti savo šalyje esančių specialistų pasiūlymus, kurie efektyviai ir kokybiškai išspręs šią problemą, jei ji nėra pažengusi per toli.

Rekomenduojama visų savo svarbių duomenų nuolatos nelaikyti kompiuterio ar kortelės atmintyje, nes rizikuojate juos anksčiau ar vėliau prarasti. Patikimiausias būdas ilgai išlaikyti sau svarbius ir brangius duomenis, tai nuolat juos persirašyti į CD diskus ar talpinti į atskirus didelės atminties atmintukus, kuriuose informacija dingti negali. Taip išsaugosite svarbius dokumentus, brangias nuotraukas ar kitą medžiagą sutaupydami namuose vietos bei būsite ramūs dėl informacijos saugumo.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *