Dažniausiai užduodami klausimai apie kreditus internetu

Kur gauti kreditą?Pastaruosius kelerius metus kreditai internetu tapo vienu populiariausiu skolinimosi būdu, ir neretais atvejais, kada prireikia pasiskolinti pinigų, kreipiamasi būtent į greitųjų kreditų bendroves. Kartais toks skolinimosi būdas yra vertinamas gana neigiamai, tačiau dažnai tokia pasirinkimo galimybė gali puikiai pasiteisinti, tik svarbiausia žinoti kelis dalykus apie tokią skolinimosi galimybę. Taigi, kokie neaiškumai kyla dažniausiai?

Kartais klausiama, kaip yra teikiami kreditai internetu, ir dažniausiai tokių klausimų kyla vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nėra įgudę interneto vartotojai. Skolinimasis internetu susideda iš kelių etapų: registracijos pasirinktos įmonės internetinėje svetainėje, tapatybės patvirtinimo ir paraiškos pildymo. Jei kyla tam tikrų neaiškumų, galite susisiekti su kreditoriumi nurodytu telefono numeriu – jums tikrai bus atsakyta į visus iškilusius klausimus.

Taip pat dažnai teiraujamasi, kam gali būti suteiktas kreditas, ir dauguma kreditus teikiančių įmonių yra nustačiusios tokias pat sąlygas: kreditas gali būti suteiktas pilnamečiui dirbančiam asmeniui, kuris yra Lietuvos pilietis, ir neturi pradelstų mokėjimų, jei praeityje buvo tam tikrų įsiskolinimų. Jei asmuo atitinka visus šiuos įvardytus reikalavimus, tokiu atveju gali tikėtis, kad jam bus suteiktas kreditas.

Neretai klausiama, kiek pinigų gali būti paskolinta, ir per kiek laiko juos reikės grąžinti. Skirtingi kreditoriai gali būti nustatę skirtingas galimybes, tad vertėtų pasidomėti, ką siūlo konkretūs kreditoriai. Gali būti pasiūlyta pasiimti trumpalaikį arba ilgalaikį kreditą, ir priklausomai nuo to, kokiam terminui skolinsitės, jums bus pasiūlyta tam tikra pinigų suma. Kuo ilgesniam laikotarpiui imamas kreditas, tuo didesnę pinigų sumą yra galima pasiskolinti.

Gana dažnai yra nerimaujama, kad greitieji kreditai pridarys tam tikrų problemų, ir manoma, kad tai atims galimybę skolintis ateityje. Tai nėra tiesa – jei kreditas yra grąžinamas iki numatyto termino, tikrai jokių nemalonumų nekils. Kas kita, jei yra vėluojama grąžinti skolą – pirmiausia yra skaičiuojami delspinigiai, o po to, jei ilgą laiką nepavyksta grąžinti skolos, kliento duomenys gali būti įtraukiami į skolininkų bazę, kas tikrai turės neigiamos įtakos skolintis ateityje.

Prieš imdami kreditą visada įsiskaitykite į sutarties sąlygas, ir tai padės jums išvengti tam tikrų nesusipratimų. Jei kils klausimų, drąsiai kreipkitės į kreditorių, ir jums tikrai bus atsakyta į visus užduotus klausimus. Kreditai internetu yra suteikiami gana greitai, tačiau dar prieš pildydami paraišką įsiskaitykite, kokios yra kreditų ėmimo bei grąžinimo sąlygos, ir, žinoma, jų laikykitės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *