Atsarginiai kompiuterių komponentai į kelionę

Keliaujant į ilgą ar tolimą kelionę, savo bagažą peržiūrime kelis kartus, pasvarstome, ką imti, ko neimti, o ką paimti ir atsarginius. Išmaniam šių laikų žmogui kai kurie kompiuteriu komponentai bei priedai gali praversti kelionėje ir atsarginiai.

Baterija ir pakrovėjas

Dalys kompiuteriamsKeliaujant nežinomomis kryptimis, gali nutikti, kad kompiuterį prijungsite prie neįprastos elektros įkrovos ir perdegs baterija. Dėl to verta turėti atsarginę. Tačiau taip pat gali jos prireikti (įkrautos) ir tada, jeigu eisite kur nors į laukinę gamtą. Pavyzdžiui, jeigu vaikščiosite populiariu Santiago taku. Tuomet jums taip pat būtinai reikės turėti papildomą bateriją, nes jūsų kompiuteriui išsikrovus, galėsite įdėti atsarginę bateriją. Tiesa, yra ir specialių kompiuterio įkroviklių, kurie jį leidžia pasikrauti kelis kartus. Su tokiais irgi drąsiau galima eiti į gamtą. Verta turėti ir atsarginį pakrovėją, kadangi tai toks daiktas, kurį lengva keliaujant pamesti. Jis dažniausiai pametamas kur nors prisėdus (kavinėje), pajungus kompiuterį krautis ir paskui atjungus ir išvykus. Tai dažnai nutinka naktį, kai būname pavargę, arba esant nemiegojus. Žinoma, reikalingi kartais į keliones ne tik atsarginiai kompiuteriu komponentai, bet ir telefonų. Todėl vertėtų apsirūpinti ir atsarginėmis telefono komponentais.

Ausinės

Tai dar vienas mažas daiktelis, kurį kažkodėl kartais vis pametame. Paliekame viešbutyje, prijungtą prie ekrano autobuse ar dar kur nors kitur. Visada verta pasiimti į kelionę kelias ausines, kurias galėtumėte prijungti prie telefono ar prie kompiuterio. Žinoma, jos dar kelionėje gali ir susilankstyti, nesant kontakto laiduose, tektų jas pakeisti kitomis. Todėl verta turėti atsargines.

Pelė

Pelę pamesti irgi labai lengva. O jeigu pelė yra su USB bevielio ryšio jungtimi, tuomet galima atskirai pamesti arba pelę, arba USB bevielį signalo skleidėją. Dėl to būtų labai gerai, jeigu pavyktų pelę saugoti ir turėti su savimi, arba tiesiog dėl visa ko pasiimti nedidelę atsarginę.

Kelioninis dėklas

Čia jau kalbėsime apie kompiuterių komponentus, kurie pravers būtent kelionėje. Visada reikia ruoštis smūgiams ir drėgmei, nes tai kompiuteriui itin kenktų. Nuo smūgių jį apsaugos tikrai geras minkštas dėklas. O nuo drėgmės reikėtų neperšlampamo dėklo. Jeigu teks keliauti tokiomis vietovėmis, kur galbūt būsite ilgai gamtoje ir visą laiką lis, tuomet kompiuterį grūskite net į kelių celofaninių maišų vidų. Tai padės jį apsaugoti nuo lietaus, kuris kompiuteriui tikrai būtų pragaištingas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *