Antakių priežiūros patarimai: įrėminkite savo veidą!

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad antakiai įformina veidą, suteikia jam daugiau simetrijos, galiausiai, gali padėti paryškinti veido linkius ir tuo pačiu paslėpti trūkumus. Žinoma, tinkamam antakių formavimui reikia laiko ir praktikos. Tačiau džiugu, kad su tinkamomis priemonėmis galiausiai rezultatas bus geras. Štai pirmiausia reikalingi geros kokybės antakių dažai, paskui – žinios ir galiausiai tinkama priežiūra, kuri leis neskiriant daug laiko džiaugtis puikiu rezultatu.

Taigi, apie viską nuo pat pradžių. Tinkamos antakių priežiūros taisyklės laukia Jūsų apačioje.

Antakių dažų pasirinkimas

Turbūt natūralu, kad antakių dažai yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuo reikia pasirūpinti pirmiausia. Kadangi šiuo metu rinkoje pasiūla yra labai plati – siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms ir tuo pačiu remtis kitų žmonių patirtimi bei komentarais, kurie garantuoja tą kokybę, kurios Jums labiausiai reikia.

Pateiksime kelis niuansus, kurie užtikrins, kad antakių dažai bus geri ir tuo pačiu padės Jums atrasti labiausiai tinkamus.

· Pirmiausia siūlome daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Daugeliui žmonių tai yra labai svarbu, kadangi tikimasi gauti ne tik gerą kokybę, tačiau taip pat ir ilgalaikį rezultatą, kuris neturės jokios neigiamos įtakos žmogui. jeigu sudėtinės dalys Jums neatrodo aiškus variantas – tokiu atveju siūlome skaityti kitų komentarus, nuomones bei blogus, kurie padės geriau suprasti kas ir kaip. Esame tikri, kad tuomet visos paieškos bus konkretesnės ir tuo pačiu rastas rezultatas labiau patenkins lūkesčius.

· Taip pat siūlome detaliau analizuoti spalvą, kuri leis Jums būti ramiu, kad radote tai, ko reikia. Juk kol vieni dažniausiai renkasi šviesesnės spalvos dažus, kadangi jie labiausiai dera prie šviesios plaukų spalvos, tuo tarpu kiti daugiau dėmesio skiria tamsumui, kadangi džiaugiamasi, kad tuomet veido linkiai atrodo gražiau. Džiugi tai, kad šiuo metu spalinės gamos galimybės yra labai plačios, tad kiekvienas ir dažnai kiekvienas gali atrasti tai, kas labiausiai dera ne tik prie plaukų, tačiau taip pat ir odos.

· Kuo daugiau dėmesio pavyks skirti gamintojui – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Ir šiuo atveju dažniausiai tikimasi ne tik ryškios spalvos, tačiau ir tokios, kuri kuo ilgiau laikosi. Taip pat daugeliui svarbu, kad dažas sėkmingai dažytų plauką, jį padengtų, tačiau pati odos spalva liktų nepakitusi. Juk dažniausiai pačioje pradžioje nepavyksta labai gražiai išgauti formos. Tam reikia laiko ir praktikos.

· Daugiau domėkitės gamintojais ir skaitykite internete kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę kas ir kaip. Žinoma, ne visada kitų nuomonės sutaps su Jūsų, tačiau esame tikri, kad bent jau galimas vaizdas bus nupieštas ir tuo pačiu pavyks tiksliau žinoti ko galima tikėtis iš tam tikro gaminio.

Jeigu pasirinkimas vis tiek atrodo labai komplikuotas – tokiu atveju siūlome tartis su specialistais, kurie prekiauja kosmetikos gaminiais. Šiuo metu dažniausiai nemokamos konsultacijos yra teikiamos internetu, tad galima sutaupyti labai daug laiko ir greičiau bei paprasčiau rasti tai, kas labiausiai dera prie Jūsų veido.

Tinkamas antakių pešiojimas

Kai labiausiai poreikius atitinkantys antakių dažai jau yra rasti – reikia daugiau dėmesio skirti tinkamam antakių formavimui. Žinoma, specialistas visada padarys geriau, tačiau jo paslaugos kainuoja, tad dėl to daugelis lanko specialius kursus, kurie padeda patiems tinkamai išmokti formuoti ir tuo pačiu išlaikyti formą.

Kai kurie renkasi ne pešiojimą, tačiau skutimą. Kodėl? Kadangi tai dažniausiai kur kas greitesnis darbas, kuris po rezultato leidžia džiaugtis tokiu pat geru rezultatu. Žinoma, daugelis taip pat akcentuoja, kad ir nejaučiama jokio diskomforto, kuris kartais ir atgraso nuo pešiojimo.

Visgi, kiekviena meistrė pasakys, kad pešiojimas yra kur kas geresnis rezultatas. Jis padeda pasiekti netik ilgalaikę naudą, tačiau dažniausiai po procedūros viskas kur kas gražiau atrodo. Tik reikalingas ne tik labai geros kokybės pincetas, tačiau taip pat galima įsigyti ir specialias vėsinimo priemones, kurios pešiojimo metu leis kuo mažiau justi diskomforto. Siūlome tai įvertinti ir tuo pačiu atsakingai rinktis tą kokybę, kuri ne tik tarnaus gerai, tačiau taip pat ir tarnaus ilgai.

Antakių plaukelių puoselėjimo priemonės

Jeigu norite, kad Jūsų antakių linija tikrai atrodytų puikiai – tokiu atveju reikia įsigyti priemones, kurios paskatins plaukelių augimą. Tokiu atveju patys antakiai bus vešlūs ir labai gražiai atrodys. Kadangi dažniausiai plaukeliai būna ilgesni – juos formuoti taip pat tampa kur kas paprasčiau.

Priemonių gausa yra labai plati. Kai kurios priemonės net kinta konkrečią funkciją, kurią atlieka. Kol vienos skirtos plaukelių folikulų šaknų stiprinimui, tuo tarpu kitos gali padėti spalvai suteikti daugiau raiškos, tad tokiu atveju net ne visada reikalingi plaukų dažai.

Kai kurios merginos naudoja patį paprasčiausia ricinos aliejų. Jis taip pat padeda pasiekti labai gerus rezultatus. Ir galiausiai, kad ir kokios priemonės bus naudojamos – svarbiausia yra reguliarumas, kadangi po vienos arba kitos rezultatas, deja, tikrai nebus toks geras, kokio daugelis tikisi.

Formavimo meno subtilybės

Kai antakiai jau tikrai gražiai atrodo, yra vešlūs ir tuo pačiu tinkamos spalvos – tokiu atveju lieka formavimo darbai. Išties, kai kurie pirmiausia formuoja, o tik paskui daro. Tačiau dažniausiai praktikoje kur kas geriau yra atvirkštinis variantas, kadangi tokiu atveju, kai jau aiški yra spalva – kur kas paprasčiau galima koreguoti storį, kad jis nebūtų per daug iššaukiantis.

Žinoma, formavimas yra menas ir tuo pačiu mokslas, kadangi reikia žinoti kas ir kaip. Dėl to geriausia patį pirmą kartą eiti pas specialistę, kad ji nustatytų Jums formą, paskui jau pagal savo galimybes galite ją koreguoti ir namuose. Tačiau nelaukite, kol plaukelių bus labai daug ir tą pačią formą atkartoti bus labai sunku.

Tikrai ne visada forma yra pasirenkama pagal poreikius. Tiksliau – beveik niekada, kadangi pats veidas, jo forma ir tuo pačiu kiti niuansai diktuoja – koks variantas Jums labiausiai tinka. Galiausiai antakiai taip pat derinami ir prie žmogaus šukuosenos. Juk jiems reikia skirti daugiau dėmesio, kad moteris yra be kirpčiukų ir dažniausiai galima skirti kur kas mažiau, kai yra kirpčiukai, kurie užstoja antakius.

Formuojant taip pat reikalingos ir papildomos priemonės. Dažniausiai tai yra ne tik pincetas, tačiau taip pat ir žirklutės, kurios gali sumažinti ilgį. Lygiai taip at gali reikti mini paskutimo, tačiau dažniausiai tai yra tik pagalbinė priemonė.

Visgi, kad ir kiek daug žinių galima rasti internete – pirmiausia siūlome Jums įsigyti geros kokybės priemones, o paskui ir mokytis, lankyti kursus, kuriuose galima surinkti bazines žinias tinkamam antakių formavimai bei priežiūrai namuose. Juk kartą išmokus galėsite tai daryti viską gyvenimą namuose. Pigu bei patogu…

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *