Kaip sukurti nepriekaištingą namų interjerą?

Dubingiai salonasGražūs ir jaukūs namai sukuriami tiek savo rankomis ir idėjomis, tiek ir padedant interjero dizaineriui. Viskas priklauso nuo to, ko tikimasi iš galutinio rezultato ir, kokio interjero norima, tačiau visais atvejais į pagalba ateina parduotuvės, tarkim, Dubingiai ar pan., kuriose gausus prekių pasirinkimas, iš kurio išsirinks net ir išrankiausias pirkėjas. Galima rinktis iš gausybės tapetų baldų, šviestuvų, kiliminių dangų ir t.t.

Dažnai iškyla klausimų apie namų interjerą. Tuomet išsiskiria dvi grupės namų savininkų. Pirmieji linkę manyti, kad viską iki pat smulkmenų gali suplanuoti patys, o antrieji galvoja, kad sukurti savo namų interjerą labai sudėtinga, todėl iškart renkasi interjero dizainerį. Dar yra ir trečioji grupė žmonių, kurie viską planuoja patys, bet pirkdami daiktus namams tariasi su parduotuvėje dirbančiais pardavėjais ar dizaineriais.

Jeigu tvirtai apsisprendėte, kad namų interjeras – misija įmanoma, tai apsišarvuokite kantrybe. Jums reikės viską apgalvoti iki pačių mažiausių smulkmenų. Pavyzdžiui, planuodami, kurioje vietoje bus apšvietimas, turėsite nuspręsti, kurioje patalpos vietoje montuoti šviestuvus, kokie jie bus, kiek jų bus, kaip juos išdėstyti, kad apšviestos būtų visos patalpos vietos, kokia šviestuvo spalva ir forma, bei kokia skleidžiamo šviestuvo lempučių spalva ir galingumas bus tinkamiausias. Taigi, suderinti reiks tarpusavyje daug niuansų. Pavyzdžiui, sienų spalvas reikės derinti su užuolaidomis, baldais, durimis, grindimis. Norint pagyvinti interjerą reikės tokių smulkmenų, kaip pagalvėlės, vazos, gėlės, paveikslai. Juos reikės suderinti.

Su interjero dizaineriu viskas paprasta. Jis apžiūrėjęs namus, pasiūlys jums kaip juos įrengti. Galima pamatyti siūlomus pavyzdžius ir apsispręsti. Galima tartis, kad pateiktų kelis siūlymus, o jūs apsispręsite. Jei norite suderinti galimybę patiems kurti savo namų interjerą, bet kartu ir tartis su dizaineriu, tai tam puikiai tiks parduotuvė Dubingiai, kurioje ne tik platus asortimentas, bet ir gausu patarimų.

Kuriant savo namų interjerą neretai galvojama, kad sukurti nepriekaištingai atrodančius namus galima tik samdant interjero dizainerį, tačiau tai ne visada teisingas požiūris, nes dažnai specialistai sukuria gražius namus, kurie nėra patogūs ar mieli savininkams. Dėl šios priežasties dažnai yra geriau patiems kurti savo namų stilių. Vis dėl to, tai atims daug laiko ir pareikalaus daug žinių, todėl jei nusprendėte, kad reikia samdyti interjero dizainerį, tai ne tik peržvelkite sukurtus interjerus, bet ir pabendraukite, kad įsitikintumėte, kad jūsų požiūriai į namus sutampa.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *